Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Bee Travel

Квест екскурсія по Львову. Квест по підземеллі

   

    Для всіх мандрівників і туристів, а також і для самих мешканців міста Львова, мабуть самою таємничою і непередбачуваною подорожжю буде екскурсія підземеллями міста. Підземелля Львова вже давно приваблюють багатьох людей, адже старовинна історія Львова дуже багата на різні історичні факти, це безліч історій, таємниць, це багатство минулих сторіч, таких цікавих і таких далеких. Все це дійсно захоплююче і цікаво, тому всілякі екскурсійні тури і маршрути пророблені спеціально, щоб відвідати підземелля було ще цікавіше. Куди більш винахідливими і унікальними, оригінальними для мандрівників і бажаючих відвідати підземелля буде квест підземелля Львова. Такий квест у Львові можна легко знайти і пошук не буде складним. За допомогою власного планшета або смартфона всі бажаючі можуть пройтися по екскурсійному маршруту, а усілякі головоломки та загадки, питання будуть тільки ще більше сприяти інтересу. Квест в центрі Львова, міський квест і найзагадковіша екскурсія підземеллями Львова завжди була і буде найцікавішою для жителів міста і гостей. Квест екскурсію по Львову можна знайти в інтернеті, а допомогти Вам в цьому може турфірма Бі Тревел - квест екскурсії по Львову. Крім того, у всіх бажаючих є відмінний шанс подивитися фото квест Львова і проходити квести самостійно.

Пішохідна екскурсія-квест

Туристична карта Львова багата на пам'ятки та розважальні локації. Архітектура Львова вражає своєю красою, адже місто будувалося кращими архітекторами протягом століть. Його вулички овіяні віковими таємницями, а сквери і парки завжди наповнені привітними місцевими жителями. Все це неможливо відчути в повній мірі, якщо пересуватися по місту громадським транспортом.
Саме для того, щоб ви змогли по повній насолодитися цим містом, туристичним агентством Bee Travel придумана пішохідна екскурсія-квест. За допомогою свого планшета або смартфона ви зможете скачати на нашому сайті будь-який вподобаний вам квест і пройти його разом зі своїми друзями або родиною. Це оригінальна пригода, яке, завдяки головоломок, загадок, кодами і шифрами, зробить ваше знайомство з містом більш цікавим і пізнавальним. Екскурсійний квест по Львову - це можливість підійти до знайомства з цим прекрасним містом абсолютно нестандартно. Гуляючи старими вуличками, ви зможете дізнатися, які таємниці охороняють львівські леви, ближче познайомитися з історією годинників у Львові, а може навіть відшукати рідкісний сорт кави. Виконуючи завдання цих та інших квестів, ви отримаєте можливість дізнатися про місто багато цікавих і незвичайних фактів і зануритися в його атмосферу з головою.
Для цього вам потрібен путівник по Львову, скачати який ви зможете на сайті туристичного агентства Bee Travel. Один клік - і ви потрапляєте у вир незабутніх пригод в одному з найкрасивіших міст України.