Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Bee Travel

Квест бродилки в місті Львів. По пам'ятках

   

    Прекрасною можливістю подорожувати і відвідувати нові місця на карті можливо, а зробити це легко і зручно. Туристи, мандрівники і просто любителі відвідувати різні міста, нехай навіть в онлайн режимі, будуть раді дізнатися про новітні винаходи сучасності - це ігри квести по місту. Найпрекрасніше місто Львів чекає всіх любителів подорожей, які поєднують не просто з пасивним відпочинком, але і з оригінальними і унікальними завданнями, загадками, питаннями, головоломками. Гра квест по пам'ятках Львова стане відкриттям для тих, хто бажає відвідати Львів і не просто блукати вулицями міста, а й поєднувати прекрасне з корисним і провести час креативно.

    Завдяки своїм девайсам, за допомогою планшета або смартфона кожен бажаючий може пройти екскурсійний тур по Львову в форматі квесту, це буде захоплюючий маршрут для всіх любителів подорожувати. Гра квест по нічному місту, ігри квест бродилка зацікавлять усіх без винятку, адже екскурсії по нічному Львову залишать незабутні враження, а квест бродилки в місті Львів запам'ятаються надовго, адже нічне місто - це справжня казка. Квест головоломка може стати відмінним способом яскраво провести час і одночасно дізнатися багато про історію, культуру та архітектури, життя міста. Якщо Ви хотіли б зробити квест, але не знаєте як самому його зробити у Львові, то це дуже легко і просто. Достатньо всього лише придумати власний квест і запропонувати свою ідею. Квест по Львову наприклад, а також сценарій для квесту можна знайти в інтернеті, адже в сучасному світі дані екскурсійні тури та подорожі, гри у Львові набувають свою популярність.

Незвичайні екскурсії від жителів Львова

Що може бути прекрасніше прогулянки по місту, що окутане легким шармом таємниці і романтики? Тільки уявіть вікенд у Львові: неймовірна архітектура, привітні усмішки на обличчях перехожих, фонтани, сквери, пам'ятники, парки і, звичайно ж, легенди. Все це є сильним аргументом для жвавого туристичного руху Львова. І для того, щоб замовити екскурсію вам не потрібно довго шукати гіда. Ви просто можете зайти на сайт туристичного агентства Bee Travel по посиланню або використовувати для цього спеціальні QR-коди, щоб вибрати вподобану екскурсію. Для цього вам всього лише потрібно мати вільний доступ до Інтернету на своєму девайсі.
Допоможе не заблукати під час прогулянки по Львову путівник. Це карта місцевості, на якій вказані не тільки цікаві місця Львова, а й ваше поточне положення. Тобто, завдяки підказкам, ви зможете швидко і легко дістатися до пункту призначення. Це допоможе індивідуальним туристу легко орієнтуватися в місті. Адже все, що вас цікавить - зазначено на карті. Так що ваша подорож буде не тільки цікавою і пізнавальною, а й легкою. Ви зможете відшукати в місті цікаві місця, дізнатися щось незвичайне про люках під вашими ногами, розкрити таємниці львівських аптекарів і зануритися в батярську культуру. Ось що обіцяє вам прогулянка по Львову, маршрут до якої ви вибираєте самі.
Нововведенням в туристичному бізнесі є авторські екскурсії. Це незвичайні екскурсії від жителів Львова. Тільки уявіть, що ви побачите це прекрасне місто очима його мешканців, прогуляєтеся по тим вуличках, якими люблять гуляти львів'яни, відвідайте кафе або сквери, де вважають за краще відпочивати місцеві жителі. Звучить заманливо? Тоді не варто втрачати час на роздуми - замовляйте екскурсію!