Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Зимові корпоративи у Львові та Карпатах. Відпочинок для компаній

Політ на літаку Львів
Політ на літаку

Оглядовий політ навколо Львова ( 30 хв. )

Маршрут замками Львівщини (Олесько, Золочів, Підгорецьк, Почаїв тощо (40-60 хв.)

Львів-Трускавець (джерела лікувальних вод) з посадкою у Дрогобичі (40-45хв.)

Львів-Славськ (Карпати)-Львів (40-60хв.)

Бі Тревел рекомендує
Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує

Корпоративні заходи взимку у Львові.

   

Всі співробітники, як великих, так і дрібних підприємств у переддень Нового року бажають відзначити це наступаюче свято всім колективом. Однак, організовувати зимові корпоративи у Львові можна не тільки для того, щоб зустріти Новий рік з колективом. Не менш цікавою може бути зимова корпоративна вечірка і по будь-якому іншому приводу або зовсім без приводу. Львів має на своїй території величезну кількість ресторанів і кафе, які відмінно підходять для різних корпоративних свят. Львів також може запропонувати спочатку прогулятися по численним пам'яткам, а потім зібратися за вечерею в ресторані, особливо така корпоративна поїздка буде цікава співробітникам іногородніх компаній. Варто відзначити, що туристична компанія Bee Travel займається організацією корпоративів у Львові не тільки на території міста, а й за його межами. За бажанням клієнта наші менеджери із задоволенням організують виїзний корпоративний відпочинок. Для компаній, співробітники яких більшість свого часу проводять в офісах, така поїздка є чудовою можливістю для поліпшення відносин в колективі. Колективи дуже багатьох компаній вважають за краще проводити зимовий корпоратив на гірськолижному курорті, і тут менеджери Bee Travel також зможуть організувати все найкращим чином. Доставка до місця проведення корпоративу, поселення в готель, організація вечері, - всі турботи ми беремо на себе, а вам залишається тільки насолоджуватися спілкуванням з працівниками Яким б не був ваш привід для проведення корпоративних заходів (Львів) - звертайтеся в туристичне агентство Бі Тревел. Ми зробимо ваш корпоратив яскравим і незабутнім.

Корпоративні заходи у Львові

     Компанія Бі Тревел має честь запросити всіх бажаючих отримати яскраві і незабутні враження на виїзний зимовий корпоративний відпочинок компаній. У програмі може бути все, що завгодно вашій душі: від шашликів в зимовому лісі до веселощів в аква-парку, від таємничого мерехтіння свічок у найкращих ресторанах міста до поїздок по навколишніх монастирях і замках. Корпоративні заходи у Львові, організовані з розумом, смаком і урахуванням ваших побажань - це найкращий подарунок співробітникам вашої фірми.

Корпоративні святкування у Львові

    Що може бути краще, ніж проведення традиційних зимових корпоративних вечірок у Львові, організоване менеджерами Бі Тревел з притаманною їм фантазією і відмінним смаком? Корпоративні свята у Львові - це кращий спосіб порушити нудні традиції відзначати урочистості у своєму місті. Приїжджайте до Львова, і ви зрозумієте, чому будь який корпоратив у столиці стародавньої Галичини може стати по-справжньому ексклюзивним!

Зимові корпоративи у Львові

    Різдвяні свята та зимові корпоративи у Львові зможуть стати по-справжньому незабутніми для вас, якщо ви доручите їх організації. Менеджерам компанії Бі Тревел. Корпоратив у Львові - це не тільки чудова національна кухня і кращі вина, а й цікава культурна програма, складена з урахуванням ваших побажань. Хочете потрапити в сауну, на новорічні концерти, різдвяні розпродажі і поїздку по околицях? Тоді вам у Бі Тревел: організація корпоративів у Львові-це максимум гармонії і задоволення!