Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Збираєтеся до Львова ? Як провести час у Львові

Підземелля Львова

Наша екскурсія «Львівські підземелля» дозволить і вам доторкнутися до таємниць підземного світу.

Бі Тревел рекомендує

   

    Збираєтеся у Львів на вихідні або, можливо, плануєте провести в цьому прекрасному місті цілу відпустку? І правильно робите! Адже не дарма древній Лемберг називають сучасною туристичною Меккою України. Тільки музеїв на його території знаходиться понад сорок! Ви можете спланувати поїздку до Львова разом з менеджерами компанії Бі Тревел, тільки вказавши їм дати свого приїзду і побажання стосовно екскурсій, інтереси, гастрономічні смаки і вимоги до житла. Все інше - організацію проживання, замовлення ресторанів, бронювання квитків на цікаві для вас заходи, оренду автомобіля, покупку квитків назад і т.д., і т.д. - візьмуть на себе співробітники туристичного агентства.

    Ви зможете провести час у Львові так, як це буває тільки в найкращих ваших мріях: ваш час буде зайнятий найцікавішими розвагами і екскурсіями, транспортне обслуговування туристів буде організовано на найвищому рівні, ресторанне обслуговування туристів у Львові - на ексклюзивному рівні, а все, що ви вважаєте за потрібне понад програму - ви зможете реалізувати за допомогою менеджерів Бі Тревел. Щоб переконатися, що розповіді туристів про Львів не є плодом їх фантазії, а повною мірою відповідають дійсності, ви можете зайти на будь-який форум мандрівників і почитати враження відпочиваючих.

Збираєтеся до Львова
Збираєтеся до Львова

    Про Львів говорять багато, охоче, із задоволенням. Адже приємно ділитися хорошими новинами і рекомендувати іншим те, що вам в поїздці сподобалося особливо. Наприклад, якщо екскурсійні послуги від компанії Бі Тревел вас задовольнили, а співпраця з менеджерами турагентства принесла повне задоволення, чому б не порадити своїм друзям поїхати на вихідні відпочити до Львова через ту ж компанію Бі Тревел? Таким чином ви і друзям зможете дати хорошу і корисну пораду, і надасте послугу туристичному агентству, яке працює саме для вас. Адже якісне екскурсійне обслуговування туристів у Львові - це мета і головне завдання всього колективу однодумців Бі Тревел, що складається з корінних львів'ян, які шалено люблять своє місто і вважають справою честі показати його в усій красі і привабливості. З якої б країни в древню столицю Галичини не приїхали гості, туристів у Львові обслуговуватимуть професійні екскурсоводи, а, якщо буде потрібно, то і перекладачі. Для того щоб тур до Львова вам здався дуже цікавим, максимально інформаційно насиченим, можна замовити на Бі Тревел індивідуального гіда-перекладача, і, повірте, ви будете почувати себе в зовсім незнайомому місті довгоочікуваним гостем. Ласкаво просимо до Львова! Welcome to Lviv! Willkommen in Lviv! Сардэчна запрашаем у Львоў! ברוכים הבאים לבוב! კეთილი ლვოვის! Sveiki atvykę į Lviv! Zapraszamy do Lwowa!