Завантаження ...

  • Ігри квести для детей
  • Різноманітні майстер-класи
  • Тури для груп дітей
  • Виготовлення піци
Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Організовуємо цікаві заходи для дітей у Львові.

ШокоЛьвів

Культовий напій для Львова

Солодкий тур для дітей

Ви познайомитеся з самими цікавими Львівськими кав'ярнями та кондитерськими, відвідайте знамениту Майстерню шоколаду, ну і, звичайно ж, прогуляєтеся по середньовічних вуличках цього міста і доторкнетеся до його історії.

   

   Дуже часто буває, що не лише діти, але й дорослі не до кінця знайомі з історією, побутом, архітектурою, пам’ятками рідного краю. Для того, щоб вже з раннього дитинства юні жителі міста Львова та Львівської області були знайомі й краще пізнали усю красу місць де вони проживають, потрібно змалку дізнаватись багато нового. Дітям, особливо 5-6 років буде цікаво та корисно відкрити для себе досі небачені та зовсім невідомі місця у західному регіоні, що будуть джерелом знань про Львівщину та своє місто. Спеціально розроблені екскурсії для дітей з використанням легенд, оповідань, дитячих віршів та загадок, різноманітних цікавинок допоможуть дітям різного віку дізнатись якомога більше, а найголовніше у доступній формі про історію, побут та життя людей, архітектуру, природу західного регіону. Окрім того, ми організовуємо цікаві заходи для дітей, також проводяться спеціальні майстер-класи для дітей освітніх, пізнавальних, мистецьких заходів.

  Створення турів на замовлення під групу – це хороша можливість для дітей, віком 5-6 років побувати на екскурсії чи відпочинку із однолітками. Метою таких екскурсій для дітей є виховання у юних львів’ян та жителів області позитивних рис – допитливості, зацікавленості, любові до рідного краю, а також розвивати гостре мислення, чітку пам’ять та уяву, сприяти гармонійному розвитку дитини. Окрім того такі екскурсії будуть справжнім феєричним шоу для дітей, цікавим та захоплюючим.

   Батькам та їхнім дітям буде цікаво побувати на екскурсії, які проводяться що вихідних у Львові. Груповий відпочинок з дітьми – це унікальна можливість для дитячого відпочинку, який легко поєднується із корисними та пізнавальними навичками. Дуже важливо є показати дітям історію, культуру та побут рідного краю. Нагода взяти участь у груповому відпочинку у Львові та Львівській області, для дітей віком 5-6 років – це відпочинок та розваги, що окрім радості та позитивних емоцій дарують також нові знання та відкривають захопливу історію рідної місцевості.

   Для кожної дитини стане незабутнім досвідом екскурсія та відпочинок не тільки у рідному місті Львові чи Львівській області, але в Українських Карпатах. Чисте та свіже повітря, гірські місцевості, прекрасні пам’ятки українських гір та всієї Західної України є одними із найбільш цікавих місць для групового відпочинку дітей віком 5-6 років.