Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Екскурсії по Львову. Поради і відгуки мандрівників

На свято кави до Львова

Наш тур допоможе Вам дізнатися про це прекрасне місто яке воно всередині - відвідати його самі незвичайні кнайпи.

Австрійський Львів

Завдяки нашій екскурсії ви зможете представити себе і звичайним львівським міщанином того часу, і видатним правителем Австрії.

Бі Тревел рекомендує
Вас може це зацікавити:

   

    Ох, цей прекрасний Львів! Скільки сердець розбив він! Скільки туристів після повернення додому бачать у сні твої старовинні вулички, блукають їх лабіринтами, заходять в затишні кафе і дивляться з висоти Замкової Гори на величне місто в зелені парків! Скільки гостей міста їдучи зі Львова, давали собі слово повернутися сюди хоча б ще один раз! І не дивно, адже древній Лемберг має магічну силу протягування і вселяє любов усім, хто хоч один раз побував у ньому. Тому туристична агенція Бі Тревел хоче дати поради та рекомендації всім, хто тільки планує приїхати до Львова: не намагайтеся за одну поїздку побачити відразу всі принади колишньої столиці Галичини, залиште на наступні візити маленькі таємниці і секрети прекрасного Львова.

    Не дарма Львів вважається туристичною Меккою України, адже такої величезної кількості пам'яток історії та архітектури немає ніде! На сайті компанії Бі Тревел ви можете не тільки дізнатися, де краще побувати у Львові, що побачити, а й, коли в стародавній столиці Галичини проходять численні фестивалі. Адже у Львові, окрім великої кількості екскурсій визначними пам’ятками можна потрапити на зовсім незвичайні видовищні міські свята, фестивалі різних тематик. Про те, що у Львові туристи отримують масу яскравих вражень, свідчать численні відгуки про поїздки до Львова, що залишаються ними на форумах мандрівників.

Екскурсії по Львову відгуки
Екскурсії по Львову відгуки

    Окрему подяку отримують співробітники Бі Тревел, адже екскурсії Львовом, відгуки про які сповнені вдячністю, проводяться гідами турагентства не тільки професійно, але і з великою любов'ю. Відгуки мандрівників про поїздку до Львова дуже корисні для тих, хто тільки планує відправитися на вікенд або на канікули в прекрасний Лемберг, адже за рекомендацією досвідчених мандрівників можна не тільки вибрати кращі готелі, а й замовити найцікавіші екскурсії. Відпочинок у Львові, відгуки про який служать орієнтирами для потенційних гостей міста, може бути різним: активним і пасивним, в межах міста і на природі, пізнавальним і розважальним, спокійним і екстремальним, з польотом на повітряній кулі. Який би вид туру до Львова ви не вибрали, успіх вашої подорожі буде забезпечений, якщо організацією поїздки займається туристичне агентство Бі Тревел. Тривала, або зовсім коротенька подорож у Львові відгуки залишає тільки хороші, позитивні, і якщо ви готуєтеся в дорогу, не полінуйтеся, зайдіть на Бі Тревел і ознайомтеся з відгуками вдячних туристів про поїздку до Львова. Близький, доступний і повний таємниць Львів, його визначні пам'ятки, відгуки про які можна прочитати на Бі Тревел, чекає своїх гостей у будь-який сезон і готовий відкрити свої таємниці всім, хто цього дійсно хоче.