Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Незвичайні екскурсії у Львові

Пивна екскурсія

Ви побачите Львівську пивоварню, Музей пивоваріння, відкритий в день 290-ї річниці з дня заснування пивоварні, львівський пивний трамвайчик.

Австрійський Львів

Завдяки нашій екскурсії ви зможете представити себе і звичайним львівським міщанином того часу, і видатним правителем Австрії.

Бі Тревел рекомендує

   

Екскурсія по Львову, по незвичайних місцях у Львові сьогодні популярна все більше. Адже це галицьке місто дуже цікаве і унікальне. Туристичні агентства розробили оригінальні маршрути для тих туристів, яким мало банального огляду визначних пам'яток. Для сміливих і епатажних Незвичайна екскурсія по Львову, швидше за все не буде включати огляду Ратуші і площі Ринок, підйому на Замкову гору і неспішних прогулянок по вузьких середньовічних вуличках,вимощених бруківкою. А якщо вони і будуть включені в такий маршрут, то все одно це буде піднесено з іншого боку. Наприклад, проходити екскурсія буде вночі. Тільки уявіть собі: сутінки або глибока ніч, яка приховує вулиці. Барельєфи й ліпнина, скульптури на будинках відкидають тіні, на ратуші методично відміряє час годинник. Вам не здається, що Ви здійснили подорож в часі? Незвичайні екскурсії у Львові можуть проходити і в підземеллях. Ще маловивчені підземні ходи і зали приховують багато таємниць, а іноді під кам'яними склепіннями можна зустріти і привидів. Огляд підземної річки Полтви залишить незабутнє враження: могутня водна артерія б'ється об кам'яний саркофаг з величезною силою. Примітно, що колись влада міста вибирали між будівництвом набережної і театром - грошей вистачало на щось одне. Львів'яни зволіли мистецтво і абсолютно не дарма: театр сьогодні вважається найкращим в Україні. Незвичайні екскурсійні тури у Львові можуть починатися не на бруківці, а з даху. Піднявшись на ратушу, подолавши 408 сходинок, можна побачити старе місто як на долоні. І площа Ринок, обрамлена кольоровими будиночками, і Домініканський собор, і Латинську катедру, і костел святих Ольги та Єлизавети. Така подорож буде неповною без підйому на останню будівлю - неоготичний костел є найвищою спорудою Львова. Звідси також відкривається дивовижна панорама. Закінчити знайомство варто кавою, яку можна випити в одній з кав'ярень з терасами. Екскурсії Львовом - незвичайні й цікаві. Крім попередніх варіантів можна відправитися в гастрономічний тур, відвідуючи найвідоміші заклади харчування. «Гасова лампа», «Криївка», «У Мазоха», «Копальня кави», «Шоколадна майстерня» - це тільки короткий перелік родзинок давнього граду. Або замовити незвичайний квест в компанії Bee Travel. Львів дуже різноманітний , незвична екскурсія дозволить гостям міста переконатися в цьому.