Завантаження ...

Для індивідуальних туристів. Прийом у Львові

Організовуємо прийом для індивідуальних туристів.

Якщо Вас не більше 5 чоловік ми можемо приєднати до вже існуючих груп, при умові що є місця. Тому не зволікайте, пишіть або телефонуйте нам зразу як тільки вирішили відвідати наше місто Львів.

З нами розраховуйте на теплий прийом у Львові:)

5, 10 і більше - це групове замовлення з індивідуальним гідом і відповідно екскурсійною програмкою під Ваші потреби.

Будь-ласка заповніть наступну форму і ми з Вами зв'яжемося або зателефонуйте нам !

Прийом заявок тут ... 

Для індивідуальних туристів у Львові

   Що пропонує для індивідуальних туристів компанія Бі Тревел? Зустріч в аеропорту або на залізничному вокзалі; замовлення будь-якого виду житла - від апартаментів до кращих готелів; бронювання ресторанів; організацію трансферу та замовлення автомобіля для подорожей; послуги індивідуального екскурсовода і перекладача. Крім того, менеджери Бі Тревел для індивідуальних туристів можуть розробити особливу програму на весь час перебування у Львові, з урахуванням побажань і переваг клієнта.

Прийом індивідуальних туристів у Львові
Прийом індивідуальних туристів у Львові

   Компанія Бі Тревел пропонує прийом індивідуальних туристів у Львові. До послуг відпочиваючих - бронювання кращих «зіркових» готелів або затишних приватних апартаментів у старому центрі міста; організація трансферу та автомобіля бізнес-класу для автоекскурсії. Крім того, ви можете розраховувати на послуги індивідуального гіда, у випадку з мовними труднощами - перекладача. Замовлення екскурсій за місто, організація польоту на повітряній кулі, поїздка за старовинними фортецям передмістя, політ на літаку - все це можливо в рамках індивідуального туру до Львова.

Екскурсійне обслуговування у Львові
Екскурсійне обслуговування у Львові

Організовуючи індивідуальні тури, компанія Бі Тревел пропонує послуги індивідуального гіда, а, у разі необхідності, перекладача. Індивідуальне екскурсійне обслуговування у Львові коштує трохи вище групових турів, але ви вже через півгодини спілкування з гідом зрозумієте, що кращого способу дізнатися давню і сучасну історію міста просто немає! Тим більше що вашим супроводжуючим по Львову буде співробітник компанії - корінний житель міста, що знає і любить свій Львів як ніхто інший.