Завантаження ...

Набридло читати? Перегляньте відео
94% груп рекомендують Бі Тревел

Туроператор Бі Тревел - прийом у Львові

Бі Тревел займається прийомом у Львові індивідуалів та організованих груп.

Ми завжди раді вітати і працювати з туристичними компаніями інших регіонів а також фізичними особами які можуть   організувати і відправити до нас свої групи.

Можете бути впевнені - все буде на високому рівні. З нами розраховуйте на теплий прийом у Львові:)

В перелік наших послуг входить все екскурсійне обслуговування в межах міста, прийом та обслуговування у Львові та Західній Україні.

Ми обов'язково укладаємо турагентський договір на обслуговування.

Прийом заявок тут ...

У Вас вже є приймаюча сторона у Львові?
Вам зручно працювати з нею і вас все влаштовує?
Ви впевнені, що Ваш партнер у Львові пропонує найкраще співвідношення ціна/якість?

Як перевірити Вашого партнера. Детальніше

Організовуємо прийом груп туристів, корпоративних клієнтів. Про нас ...

Екскурсійне обслуговування у Львові
Екскурсійне обслуговування у Львові

    Екскурсійне обслуговування у Львові для тих, хто потрапляє в стародавній Лемберг за путівками з Бі Тревел, може бути організовано з індивідуальним гідом. Крім того, якщо ви відчуваєте проблеми з українською мовою, пропонуються послуги перекладача. Настільки дбайливе і турботливе ставлення до кожного клієнта відрізняє компанію Бі Тревел і підвищує популярність туристичної агенції день від дня. Компанія пропонує своє партнерство всім, хто хотів би здобути в її особі надійного колегу по бізнесу. Навіть якщо ви живете в іншому регіоні, ваші клієнти можуть розраховувати на належну увагу з нашого боку та надання максимуму комфорту в обслуговуванні.

Краще обслуговування у Львові

   Надійність і порядність - ось головні критерії роботи туристичного агентства Бі Тревел. Компанія пропонує своїм колегам з інших областей країни, а також зарубіжжя, свої послуги і партнерські відносини. Ви можете надіслати до нас свої групи, для яких ми організуємо краще обслуговування, якщо треба - надамо перекладача, покажемо Львів та його околиці. У свою чергу, ми можемо гарантувати кращі рекомендації ваших турбюро, адже можливість працювати з туристичними компаніями значно розширює сферу можливостей обох сторін.

Прийом у Львові туристів
Прийом у Львові туристів

   Компанія Бі Тревел пропонує свій досвід і напрацювання для надання гідного прийому у Львові туристів. Крім того, що турагентство гарантує максимальну ступінь комфорту і відмінний сервіс всім бажаючим приїхати в древній Лемберг, вона пропонує для туристичних агентств з інших регіонів країни послуги по зустрічі їх туристів. Партнерство з Бі Тревел може бути взаємовигідним, адже, рекомендуючи компанії своїх клієнтів, ви можете розраховувати на крок у відповідь з боку турагентства.