Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Де можна поїсти у Львові ? Де краще поїсти ...

   

    Питання будь-якого гурмана про те, де добре поїсти у Львові, вимагає розгорнутої відповіді. Адже у Львові, в цій визнаній туристичній столиці Західної України хороших ресторанів, кафе, бістро, кнайп, булочних та кондитерських така безліч, що приїжджому без допомоги корінних жителів - співробітників Бі Тревел, просто не розібратися! Якщо ви не знаєте, де можна смачно і недорого поїсти у Львові, можна подивитися відгуки туристів, які вже побували в колишньому Лемберзі і склали свою думку про підприємства громадського харчування. Звичайно ж, тим, хто шукає, де можна пообідати у Львові, замовивши страви національної кухні, можна порекомендувати ресторан «Сім поросят», «Гасова Лампа» або знамениту «Криївку».

    Відмінну європейську кухню пропонують у ресторані «Купол», де можна поїсти у Львові з «почуттям, толком і розстановкою». Тут готують смачно, сервіс пропонують просто винятковий, а коштує все це задоволення вельми недорого. Де можна поїсти у Львові любителям кави і солодощів? Таких місць більш ніж достатньо! Це ціла мережа кав'ярень, відомих своїми десертами і незвичайним дизайном приміщень, оригінальним сервісом і нестандартної форми обслуговуванням. Кондитерська-ресторан «Вероніка», ресторан-кондитерська «Кентавр», ресторан «Дім Легенд», ресторан «Віденська кав'ярня» - все це львівські заклади, відомі всім туристам-ласунам. Якщо ви шукайте місце, де можна поснідати у Львові, загляньте в «Меделін», в кав'ярню «Мапа» або в « Штрудель Хаус»: вони відкриваються рано, знаходяться в центрі і там завжди є дуже смачна свіжа випічка та кава.

Де можна поїсти у Львові

    Питання про те, де можна повечеряти у Львові кожен вирішує сам, адже для деяких вечеря - це не просто прийом їжі, а ціла церемонія з відповідним антуражем. Знайти модний і дорогий ресторан у Львові нескладно. Ну, а тим, хто економить гроші та час, і шукає не те місце, де можна краще поїсти у Львові, а те, де швидше обслужать, можна порекомендувати мережу піцерій і фаст-фудів по-львівськи. Якщо ви не маєте наміру шукати відгуки туристів про те, де краще поїсти у Львові, зверніться в туристичне агентство Бі Тревел і попросіть співробітників порадити, де поїсти у Львові можна всією родиною, не турбуючись при цьому за здоров'я дитини і своє власне. Ви неодмінно почуєте цінні рекомендації та поради, використавши які, ви не будете відчувати проблем з травленням, а, навпаки, отримаєте масу приємних вражень від кафе чи ресторану. Ціни на харчування у Львові досить різноманітні, а їхній діапазон пояснюється популярністю закладу, його рівнем, а також місцем розташування. Тому, вибирайте, на шастя, львівські заклади громадського харчування дозволяють це зробити. А якщо вам сподобалась львівська кнайпа або цукерня, порадьте, де поїсти у Львові можна з великим задоволенням тим, хто тільки планує свій візит до колишньої столиці Галичини.