Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Де можна відпочити і погуляти у Львові ?

Підземелля Львова

Наша екскурсія «Львівські підземелля» дозволить і вам доторкнутися до таємниць підземного світу.

Бі Тревел рекомендує

   

    Парк Хмельницького та Стрийський парк, Личаківський парк і Високий замок, «Залізна вода» і прекрасний парк «Знесіння». З такою великою кількістю місць для відпочинку питання про те, де можна погуляти у Львові стає неактуальним. Парки Львова прекрасні в будь-яку пору року: доглянуті, з красивим і стильним ландшафтним дизайном, вони привертають стрункістю алей і чистотою ставків. Для гостей міста справою честі є відвідування хоча б одного з них, і зазвичай туристи вибирають Високий замок, з оглядового майданчика якого видно, як на долоні, весь Львів, або меморіальний комплекс Личаківське кладовище. Переймаючись питанням про те, де можна відпочити у Львові на природі, ви можете забронювати заміські поїздки середньовічними завками - вельми популярних серед туристів пам'яток архітектури, які чудово збереглися і є на даний час музеями.

    На сайті туристичного агентства Бі Тревел ви можете дізнатися у менеджерів, де краще відпочити у Львові і повечеряти в компанії веселих друзів або у складі сім'ї з дітьми. Вам порадять або молодіжні заклади з сучасною музикою і європейською кухнею, або найкращі класичні ресторани міста, кухня яких відома далеко за межами Львова і в яких не страшно годувати навіть маленьких дітей. Туристичне агентство Бі Тревел, бронюючи для вас тур до Львова на період фестивалів та свят міста, порадять, де можна побувати у Львові під час пивного свята або дня кави, фестивалю шоколаду або вина і сиру.

Де можна погуляти у Львові

    Найкращі кав'ярні та кнайпи міста з радістю приймають туристів у дні фестивалів і пропонують їм, страви, які відповідають тематиці свята. Ви навіть можете потрапити на справжній музей сала, хоча такого фестивалю не передбачено в низці міських заходів Львова. Ось де можна добре провести час у Львові справжнім цінителям національного продукту! Сало у всіх його видах, солоне і копчене, з пивом і горілкою, шпиговане і з прянощами, варене і тушковане, і навіть сало в шоколаді - такий неймовірний асортимент улюбленого українцями продукту харчування можна виявити в дуже «смачному» музеї сала. Для кожного туриста у Львові знайдеться місце і розвага, гідне його захоплень. Кожен може знайти для себе відпочинок до душі: хтось відправиться гуляти музеями, для когось найважливішим виявиться похід підземеллями Львова, треті приїжджають до Львова виключно для поїздок старовинними замками, а інші їдуть у Львів щоб скуштувати справжнього пива або шоколаду. Тому питання, де краще побувати у Львові, кожен вирішує для себе сам, але стародавня столиця Галичини дозволяє всім без винятку знайти «себе» у відпочинку, розвагах і найцікавіших пізнавальних екскурсіях.