Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Де можна зупинитись, переночувати у Львові ?

   

    При сучасному рівні розвитку туристичної інфраструктури в туристичній Мецці України питання «Підкажіть, де зупинитися у Львові» здається неактуальним. Адже, у столиці Західної України туристам пропонується такий розкішний вибір готелів усіх категорій, приватних апартаментів, хостелів і готелів, що залишитися без даху над головою може тільки найнекмітливіший турист. Як правило, туристичне агентство Бі Тревел, приймаючи замовлення на бронювання турів до Львова, одночасно замовляє проживання під час перебування в місті. На вибір, гостям стародавньої столиці Галичини пропонується декілька варіантів готелів, де можна зупинитися у Львові. Вони можуть бути більш або менш «зірковими», і розташовуватися в центрі або на околиці міста.

   Залежно від цілей туриста, обидва варіанти можуть бути вельми зручні. Готелі в центрі розташовуються близько до багатьох популярних пам'яток, а готелі на околиці, як правило, коштують недорого і їх можна порекомендувати тим, хто хотів би зупинитися всього на декілька ночей. Крім готелів, у Львові можна забронювати приватне житло. Дво- трикімнатні квартири в центрі Львова зручно знімати на 3-4-6 чоловік подобово, тоді вартість житла виходить мінімальною. При цьому ви отримуєте максимальну ступінь комфорту і всіх зручностей.

Де можна зупинитися у Львові

     Якщо ви вже відпочивали в стародавній столиці Галичини і маєте досвід поселення в приватних апартаментах, порадьте, де зупинитися у Львові вашим друзям, або залиште пост на форумі мандрівників. Такі рекомендації бувають дуже корисні тим, хто вперше збирається в поїздку до Львова. Але з не меншим успіхом можна дізнатися, де краще переночувати у Львові у співробітників компанії Бі Тревел. По-перше, персонал туристичної агенції - корінні львів'яни і відмінно знають всі можливі варіанти поселення, а по-друге, турагентство підтримує тісні партнерські відносини зі своїми партнерами - мережею готелів і хостелів, і менеджери Бі Тревел точно знають, де краще зупинитися у Львові сім'ям з дітьми, молодіжним компаніям або романтичним парам. І, звичайно ж, вам підкажуть, де можна переночувати у Львові, якщо ви приїхали всього на одну ніч. Адже багато хто використовує свої вихідні, щоб відправитися до Львова і постаратися побачити побільше цікавого всього за один вікенд. Тому, якщо ви надумали відвідати старовинний Лемберг, звертайтеся в турагентство Бі Тревел і вам буде гарантовано поселення: швидке, комфортне, за прийнятною ціною.