Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Де купити сувеніри і подарунки у Львові ? Для близьких ...

    Кожна країна, та що там, кожне місто, пропонує своїм гостям традиційні сувеніри: магнітики з видами міста, листівки з популярними пам'ятками, значки і кулони з назвою міста на всіх мовах і т.д. Це - традиційні сувеніри та аксесуари, які зазвичай привозять в якості подарунків друзям. Але Львів - особливе місто, і ця туристична Мекка України пропонує купити особливі сувеніри для всіх близьких. По-перше, відмінними презентами, привезеними зі Львова, можуть стати солодкі подарунки - десерти з шоколаду, чорний і білий шоколад в плитках і «головах», всілякі шоколадні фігурки та аксесуари. Де ж продаються такі сувеніри? Звичайно ж, у найпопулярнішій Майстерні шоколаду - відомій на всю країну і за її межами сладкарниці, де майстри за старовинними технологіями готують неймовірно смачний шоколад.

   Крім солодких подарунків зі Львова привозять сувеніри, виготовлені народними майстрами Західної України: вишиванки, рушники, серветки, скатертини, картини, вишиті вручну, які сміливо можна назвати справжніми витворами мистецтва. Етнічні подарунки та сувеніри найкраще «вписуються» в список аксесуарів, які традиційно привозять з поїздки до Львова. Вибираючи, де купити сувеніри у Львові, віддавайте перевагу спеціалізованим магазинам, а також виставкам-продажам, які проходять в рамках фестивалів народної творчості. Чого тут тільки немає! Розшиті народним орнаментом сорочки та сукні, фартухи і блузки, настільні скатертини і величезні рушники, весільні рушники та покривала на ліжко.

Де купити сувеніри у Львові

    Крім вишивки, в якості сувенірів і подарунків зі Львова везуть вироби з лози та дерева. Елегантні хлібниці і цукерниці, стакани та підставки, корзини та кошики, настінні кашпо і вази з плетеної лози можна купити у Львові на сувеніри та подарунки друзям. Вироби з натурального дерева, виготовлені руками львівських майстрів, відрізняються особливою витонченістю, колоритом і несуть в собі частинку енергії майстра. Різьбярі по дереву на виставці-продажу пропонують туристам і гостям міста найцікавіші свої роботи, від маленьких дерев'яних сувенірів до значно більшого розміру ефектних виробів з дерева: стільців, вішалок, підставок, лавочок і т.д. Знаючи, де придбати сувеніри з дерева у Львові для друзів, ви заощадите час, відведений на подорож містом. А якщо вас цікавлять поради щодо вибору сувеніру у Львові, ви можете звернутися до співробітників туристичного агентства Бі Тревел, які, як корінні жителі Львова, абсолютно точно знають, що потрібно купити в їхньому місті в якості пам'ятного подарунка про чудову поїздку.