Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Де купити каву у Львові ? Де взяти львівський шоколад ?

   

    Чим славиться Львів? Кожен, хто побував у цьому чудовому місті, відповість, що давня столиця Галичини відома своїми пам'ятками історії та архітектури, великою кількістю пам'яток, прекрасними парками і безліччю музеїв, фестивалями, які проходять у Львові протягом усього року. Але ще Львів відомий гурманам усього світу як українська столиця кави і шоколаду. Про смак львівської кави ходять легенди, про різноманітність різних способів його приготування відомо всім гостям і, повертаючись з поїздки до Львова, всі привозять у подарунок друзям відмінну справжню натуральну львівську каву. Питання про те, де купити львівську каву, турбує тих, хто тільки планує відправитися до Львова, і пілігрими-гурмани шукають відповіді на своє питання на форумах мандрівників. А там! Такого розмаїття маленьких затишних кав'ярень більше не зустрінеш ні в одному місті: Цукрарка і Віденські булочки, Віденська кав'ярня і Штука, Світ кави і Солодка скриня...

   Феєрверк смаків, розкішний асортимент назв, величезна безліч різних способів приготування кави - від достатку паморочиться голова, але, все ж, маючи в запасі не так вже багато часу, потрібно визначитися з вибором кав'ярні. Якщо ви схильні довіряти корінним жителям міста, краще за все дізнатися, де купити кави у Львові у співробітників компанії Бі Тревел, адже менеджери туристичні агенції краще за інших знають всі переваги і приховані недоліки кожної з львівських кав'ярень. А ще ви можете дізнатися, де купити шоколад у Львові, який відомий в Україні як кращий справжній «рукотворний» шоколад, що виготовляється в Майстерні шоколаду за старовинними рецептами.

Де купити каву у Львові

    Чудовий десерт, чорний, білий і молочний шоколад з горіхами і без них, всілякі «похідні» з нього, гарячий шоколад і шоколад у випічці - ласунам є, чим зайнятися у Львові! Кращих подарунків з шоколаду зі славного міста Львова не придумати, адже всі, або майже всі відчувають слабкість по відношенню до шоколадних ласощів. Ніжний шоколад зі Львова з чашкою запашної львівської ж кава - це символ старовинного Лемберга, і якщо вже ви відправляєтеся в колишню столицю Галичини, неодмінно відвідайте хоча б у кілька кав'ярень. Шоколадні вироби у Львові від майстрів шоколаду - це вершина досконалості кулінарного мистецтва, і, повірте, провівши декілька вечорів в затишному шоколадному кафе, насолодившись кавою з шоколадним десертом, ви не зможете вже ніколи забути свій візит до Львова. Питання про те, де взяти львівський шоколад в інших містах країни, хвилює багатьох, але хочемо порадувати любителів солодкого тим, що Майстерня шоколаду має свої філії в Києві та Житомирі, Ужгороді та Івано-Франківську, Донецьку та Одесі, Маріуполі та Дніпропетровську, Вінниці та Харкові.