Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Два дні у Львові. Що подивитися, як провести 2 дні.

Вас може це зацікавити:

   

    Як провести два дні у Львові так, щоб поїздка запам'яталася назавжди і вас не покидало бажання ще і ще раз повертатися в древній і чудовий Лемберг? Звичайно, найкраще спланувати екскурсії на два повних дні заздалегідь, щоб, приїхавши вранці на залізничний вокзал або прибувши до міста автобусом, відразу ж розпочати огляд визначних пам'яток. Музей-Аптека, каплиця Боїмів, Вірменська церква, Костел Єзуїтів св. Петра і Павла, площа Ринок - все це необхідно побачити у Львові за два дні. Щоб скласти програму компактно, насичено і цікаво, краще всього звернутися до менеджерів туристичного агентства Бі Тревел. Кому, як не їм, корінним жителям древнього Лемберга, знати, що побачити у Львові за два дні хотів би кожен їх новоприбулий турист.

    У тури вихідного дня у Львові неодмінно повинна бути включена екскурсія Личаківським кладовищем, яке по суті, є виставкою унікальних монументів і пам'ятників славним людям. За 2 дні у Львові потрібно встигнути відвідати завзятим театралам Театр Опери та Балету, а любителям історії знамениті музеї Львова: Історичний і Королівський Арсенал. Львів за два дні може здатися не тільки цікавим і красивим, але і особливо привабливим любителям пива: відвідування Музею пивоваріння, а якщо пощастить, то й участь у пивному фестивалі, дозволить покуштувати шанувальникам стародавнього напою краще традиційне пиво Львова.

Два дні у Львові

    Вибираючи на Бі Тревел подорож Львовом за два дні, ви здійснюєте відхід від традиційно «ледачих» вихідних біля телевізора на дивані. Вже в суботу вранці ви можете прибути в древній Лемберг, провести чудовий вікенд у Львові, і в понеділок вранці вже показувати на роботі колегам найкращі фотографії з видами старовинної столиці Галичини. Але ще більш захоплюючим і насиченим може стати груповий тур на 2 дні до Львова: адже завжди приємно поділитися враженням зі своїми однодумцями! На Бі Тревел 2-денний тур у Львів для організованих груп можуть організувати з індивідуальним гідом, який зустріне вашу компанію на вокзалі, допоможе з поселенням у готель і проведе з вами два повних дні, присвячуючи тільки вам захоплюючі історії з життя свого рідного міста. Перед вами відкриється повна таємниць і загадок, страшних і важких днів, світлих і урочистих свят історія Львова, його визначні пам'ятки стануть предметом вашої цікавості, а сучасне життя постане у всій своїй красі. Плануючи, як провести два дні у Львові, віддайте належне відомим львівським кулінарам і шеф-кухарям: адже в місті так багато ресторанів з відмінною кухнею і кав'ярень, які пропонують неперевершені десерти, що для гурманів відвідування закладів громадського харчування може стати найбільш незабутнім пунктом плану поїздки у Львів на два дні.