Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Гіди у Львові, гід-перекладач, екскурсоводи у Львові

Екскурсії для дітей

Поїздка дітей в такий регіон буде не тільки цікавою, але й корисною для здоров'я.

Бі Тревел рекомендує
Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує

   

   Львів - це унікальний старе місто. Безліч туристів захоплюється його красою і багатогранністю. Гіди у Львові допоможуть вам познайомитися з містом, його історією та визначними пам'ятками. Послуги гідів дуже різноманітні: вони можуть організувати як просту пішу або автобусну оглядову екскурсію по місту, так і познайомити вас з окремими пам'ятками. Професійні екскурсоводи по Львову допоможуть вам поринути в історію цього міста, вони познайомлять вас з різними стародавніми церквами, розкажуть історію оборонних споруд Бернардинського монастиря, а також проведуть екскурсію по Личаківському кладовищі.

   Якщо ж ви хочете більш докладно познайомитися з тією чи іншою визначною пам'яткою, то вам в цьому допоможе приватний екскурсовод, який проведе вам екскурсію у зручний для вас час і в запланованому форматі. Приватний гід по Львову дасть вам повну та вичерпну інформацію, відповість на всі ваші запитання.

   Екскурсоводи у Львові - професіонали своєї справи, які проводять екскурсії як для російськомовних туристів, так і для іноземців. Так з групами іноземних туристів, як правило, працює спеціалізований гід-перекладач, у Львові знайти такого гіда не так вже й складно, для цього достатньо звернутися в туристичне агентство Beetravel. Всі наші екскурсоводи по Львову вже досить довгий час проводять різноманітні екскурсії, як для українських, так і для іноземних туристів, тому можете не сумніватися в тому, що, скориставшись наданими нами послугами гідів, ви залишитеся задоволені своєю подорожжю по Львову.

Екскурсоводи у Львові від Бі Тревел
Екскурсоводи у Львові від Бі Тревел

    Подорожувати по незнайомому місту було б непогано з людиною, яка не тільки відмінно знає кожну вуличку і провулок, але і прекрасно обізнаний про найдавнішу історію рідного міста. Якщо ви вирішили приїхати до Львова «дикунами», але хочете ознайомитися з містом, можна замовити в туристичному агентстві Бі Тревел послуги приватного екскурсовода. Екскурсоводи у Львові від Бі Тревел не тільки володіють інформацією про своє рідне місто, але й можуть цікаво піднести її. Індивідуальний гід у Львові покаже вам найкращі його сторони, і ви неодмінно закохаєтесь в стародавній Лемберг.

Послуги гідів у Львові
Послуги гідів у Львові

    Як замовити послуги гідів у Львові, якщо ви хочете приїхати не за путівкою, а своєю групою, самостійно? Звертайтеся в туристичне агентство Бі Тревел, де трудиться команда молодих і активних співробітників, котрі щиро люблять свою роботу і місто. Екскурсоводи по Львову від Бі Тревел не тільки покажуть вам пам'ятки і розкажуть про унікальну історію міста, а й проведуть вас по самим загадковим місцях древнього Лемберга, до яких, в першу чергу, відносяться львівські підземелля. Гіди у Львові від Бі Тревел покажуть вам середньовічні замки в околицях Львова і зможуть піднятися з вами в небо на повітряній кулі.

Гід-перекладач у Львові

    Хочете отримати з поїздки до Львова максимум користі, отримати максимум інформації і повернутися з максимально яскравими враженнями? Тоді замовляйте на сайті Бі Тревел послуги приватного гіда по Львову. Зрозуміло, ця послуга буде коштувати трохи дорожче послуги екскурсовода для великої групи, але ви можете уявити, як цікаво може бути проведена екскурсія з індивідуальним гідом у Львові. Тим більше, що супроводжувати вас по місту буде співробітник Бі Тревел, корінний львів'янин, що любить свою малу батьківщину всім серцем. Звичайно ж, до ваших послуг буде гід-перекладач у Львові, якщо це буде потрібно, і він також зможе відкрити вам найпотаємніші таємниці стародавнього міста.