Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Конференц зали в готелях Львова. Оренда

    Як поєднати приємне з корисним? Звичайно ж, замовити на сайті компанії Бі Тревел екскурсійний тур для співробітників компанії, які приїхали до Львова на конференцію, семінар, зустріч з бізнес-партнерами. Діловий туризм від Бі Тревел - це можливість забронювати готель з конференц-залом у Львові, де ваші зустрічі, навчання або семінари пройдуть на найвищому рівні, оскільки технічне оснащення залу в готелі дозволить не тільки активно брати участь усім бажаючим, але і зустрічатися з колегами з інших регіонів в інтерактивному режимі, демонструвати відео-ролики та аудіо-записи, слайди і фотографії, проводити презентації. Вартість конференц-залу залежить від кількості «посадочних» місць, ступеня технічної оснащеності, а також «зірковості» готелю, в якому знаходиться зал.

    Залежно від кількості учасників у компанії Бі Тревел ви можете замовити великий конференц-зал у Львові з погодинною оплатою, або ж зупинити свій вибір на маленькому конференц-залі у Львові, оплата за який проводиться незалежно від тривалості конференції або семінару. Ціна конференц-залу визначається не тільки кількістю учасників семінару, хоча інколи більш вигідно замовляти великий зал на декілька годин для великої кількості гостей, ніж маленькі зали на два-три дні для невеликого складу учасників. Іноді гості Львова, що прибули на ділові переговори або зустріч, замовляють зал в готелі, де зупинилися, а іноді проводять виїзну сесію, бронюючи, наприклад, конференц-зал в санаторії під Львовом.

Конференц зал в готелі

    Затишна атмосфера, гарна природа, можливість замовити «ланч» на повітрі, приготувати шашлик і покуштувати кращого вина - всі ці переваги отримують гості міста, що прибули з діловим візитом до Львова. Для віп-гостей можна забронювати конференц-зал в готелі Львова з відповідним рівнем послуг: розкішним банкетним залом, затишним баром, прекрасним технічним оснащенням. Якщо конференц-зал знаходиться в центрі Львова, то було б нерозумно не використати можливість оглянути місцеві визначні пам'ятки, замовити послуги екскурсовода з Бі Тревел, а якщо ви приймаєте іноземних гостей - то професійного гіда- перекладача. Для того щоб орендувати конференц-зал у Львові, слід заздалегідь звернутися до менеджерів Бі Тревел, які нададуть докладну інформацію про всі вільні на зазначені вами дати конференц-зали. Фото, ціни, умови, послуги, можливість забронювати екскурсії чи ресторан, сауну або виїзд за місто на пікнік - всю інформацію ви можете отримати, зателефонувавши співробітникам туристичного агентства Бі Тревел.