Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Вікенд до Львова. Вихідні у Львові. Тури зі знижками

    Кажуть, що всім, хто приїжджає до Львова більше ніж на один день, дивовижне місто відкриває одну зі своїх таємниць. А це означає, що достатньо провести вихідні у Львові, щоб долучитися до його таємниць і красот. Може, саме тому численні туристи купують тури до Львова на вихідні. Діти і дорослі, романтики і любителі історичних місць, чоловіки і жінки знайдуть у Львові саме те, що буде цікавим кожному з них. Для закоханих уїк-енд у Львові - чудова можливість зізнатися у коханні в середньовічній атмосфері пам'яток архітектури XIII-XVIII ст. Дітям, безумовно, потрібно познайомитися з історичним центром міста, але не можна привезти дітлахів до Львова на вихідні і не показати їм львівських підземель, не покатати на чудо-поїзді, не дати можливість виготовити своїми руками їстівні фігурки в шоколадній майстерні. Можна компанією провести вихідні, вивчаючи Львів польський, Львів австрійський, Львів єврейський.

   Дуже популярними останнім часом є корпоративні тури вихідного дня. Львів - місто, в якому колектив вашої компанії зможе відвідати захоплюючі екскурсії, віддати належне унікальній каві в знаменитих львівських «кав'ярнях» та отримати задоволення гастрономів у найвідомішому львівському ресторані «Криївці». Туристична компанія «Бі Тревел» може запропонувати Вам на вихідні піші екскурсії містом, автобусні маршрути до знаменитих львівських замків, захоплюючу екскурсію «Карпатський трамвай» і безліч інших програм. Так що, якщо ви побачите на сайті «Bee Travel» оголошення «пропонуємо уїк-енд зі знижками», не роздумуйте довго, вирушайте на вихідні за таємницями до Львова.

Поїздки до Львова на вікенд
Поїздки до Львова на вікенд

     На сайті компанії Бі Тревел ви завжди можете знайти пропозиції гарячих турів до Львова та оголошення «Пропонуємо уїк-енд зі знижками до Львова». Такими вигідними пропозиціями можуть скористатися туристи, що замовляють групову поїздку до Львова. Корпоративи, виїзні семінари, поїздки класом або великою компанією друзів - такі поїздки до Львова на вікенд із знижками дуже вигідні економічно, але при цьому програма турів залишається насиченою і повноцінною. Щоб купити тур на вікенд до Львова зі знижками, також можна здійснити раннє бронювання - тобто, замовити поїздку за кілька місяців до її початку.

Тури до Львова на вихідні
Тури до Львова на вихідні

    Тур вихідного дня до Львова можна забронювати на сайті туристичного агентства Бі Тревел. У програму поїздки входить оглядова екскурсія по місту, і при бажанні ви можете замовити послуги індивідуального гіда. Тури до Львова на вихідні дозволяють гостям міста побачити найцікавіші пам'ятки та відомі пам'ятники історії та архітектури. Якщо за вихідні у Львові ви зрозумієте, що не завадило б познайомитися з містом ближче, ви зможете забронювати в туристичному агентстві Бі Тревел путівки в древню столицю Галичини на більш тривалий термін.

Вікенд у Львові
Вікенд у Львові

   Для того щоб познайомитися з містом, вам вистачить пари днів, і уїк-енд у Львові покаже вам, наскільки близьке вам по духу місто і чи хочете ви ще раз приїхати в древню столицю Галичини. Прекрасні площі і унікальна архітектура соборів, зелень парків і чистота скверів, доброзичливі посмішки жителів і ввічливість городян - все це може зробити ваш приїзд до Львова на вихідні одним з найприємніших подій. Цікаві екскурсії та своєрідна кухня в ресторанах, поїздки за місто і можливість покуштувати кращу каву та шоколад, відвідування аква парку і спуск в таємничі підземелля Львова - для вас буде розроблена прекрасна програма на вихідні у Львові. Не відкладайте надовго візит до Лемберга, використовуйте найближчий уїк-енд для поїздки до Львова.