Завантаження ...

94% груп рекомендують Бі Тревел

Відпочинок у Львові. Про нас

   Наш колектив - ліцензовані екскурсоводи та гіди-перекладачі, які спеціалізуються на проведенні піших, автотранспортних екскурсій по Львову та його околицях. Проводимо екскурсії на кількох мовах: українською, російською, польською, англійською та німецькою.

м. Львів, вул. Григоровича, 9Посмотреть увеличеную карту

     Відпочинок може бути активний, розслабляючий або ... відпочинок у Львові. Плануючи провести незабутній, несхожий ні на що інше відпочинок, Львів слід поставити на перше місце в списку найбільш унікальних місць для подорожі. Відпочинок у Львові цікавий не тим, що тут багато стародавньої архітектури і навіть не тим, що це одне з небагатьох міст України, де дбайливо зберігаються традиції українського народу. Основна причина, по якій відпочинок в місті Львів є настільки популярним і привабливим для туристів з багатьох країн світу - це атмосфера ... Якщо Ви зустрінете людей, які хоч раз приїздили на відпочинок у Львові, відгуки Ви почуєте хоч і різні, але всі вони будуть зводиться до одному - фантастичний відпочинок! Ціни у Львові, на відміну від багатьох туристичних центрів світу, є досить лояльними, дозволяючи провести відпочинок у Львові недорого, але разом з тим цікаво і незабутньо.

    Відгуки про відпочинок у Львові дозволяють відчути, наскільки це місто надихає і розбурхує уяву гостей міста Львова. Відпочинок недорого можна провести, зупинившись в одному з численних хостелів, адже навіть тут Ви будете лише ночувати - весь інший час Вам захочеться безперервно гуляти казковими вуличками центральної частини Львова. Для людей, які бажають приїхати до Львова, ціни на відпочинок є досить різні, залежно від цілей і переваг. Якщо Ви бажаєте провести культурний відпочинок у Львові, проводячи час у спогляданні архітектурної спадщини міста, відвідуючи храми і музеї, Ви спокійно можете розраховувати на невеликий бюджет, що дозволяє провести відпочинок у Львові недорого. Зовсім інша справа, якщо Вас зацікавили численні відгуки про відпочинок у Львові, проведений в неперевершених тематичних ресторанах, кожен з яких не схожий на інші. Тоді вже бюджет і ціни на відпочинок у Львові доведеться Вам розраховувати самим - але це вже інша історія ...