Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Відпочинок у Львові восени. Осінній відпочинок у Львові

Весняні барви навколо Львова

3 дні у Львові. Незабутній вікенд

Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує

Провести відпочинок восени у Львові. Осінній відпочинок для груп

   

    Прекрасний у всі пори року, Львів восени виглядає, як дорогоцінна картина в рамі із золотого листя. Навіть осінні тумани і опале листя служать йому прикрасою. Осінь у Львові - це час безлічі свят і фестивалів національного значення: бієнале «Тиждень актуального мистецтва», фестиваль «Дні мистецтва перформанс у Львові», Міжнародний фестиваль «Ляльковий світ», фестиваль сучасної музики «Контрасти». Головною театральною подією осені у Львові є міжнародний фестиваль «Золотий Лев», який починається з карнавального параду театрів-учасників. Театрали приїжджають в культурну столицю країни круглий рік, але прагнуть відпочити восени у Львові, тому саме в цю пору року знаменитий львівський оперний театр влаштовує Міжнародний фестиваль оперного мистецтва.

    Пристрасні шанувальники вишуканої львівської кави теж хочуть провести відпочинок восени у Львові, щоб потрапити на самий символічний міський захід - «Свято кави». Є свої шанувальники у фестивалю давньої музики «Ювілейний», Міжнародного фестивалю «Lviv Tattoo Fest» та Фестиваль Флюр-мистецтва «Lviv Lumines», які приїжджають на відпочинок до Львова восени. Здійснюють поїздки до Львова восени автолюбителі, охочі побачити міжнародний фестиваль ретро-автомобілів «Леополіс Історик Ралі», і гурмани, які не в змозі пропустити головне гастрономічне осіннє свято сиру та вина. Слід пам'ятати, що для тих, хто хоче відправитися на відпочинок до Львова восени, ціни на проїзд, проживання та екскурсії будуть нижчі в разі завчасного бронювання цих послуг. Якщо ви хочете, щоб ваш осінній відпочинок у Львові був вище всяких похвал, доручіть його організацію компанії «Бі Тревел», співробітники якої знають, як відбуваються дива кращих туристичних поїздок.

Відпочити восени у Львові

   Бажаєте відпочити восени у Львові весело і цікаво? Тоді заходьте на сайт турагентства Бі Тревел і бронюйте найкращі тури з кращими умовами на осінній відпочинок у Львові. Пізнавальні екскурсійні поїздки, походи по нічному Львову, відвідування середньовічних замків, участь у фестивалях та виставках - осінь у Львові залишить незгладимий слід у вашій пам'яті, якщо ви заздалегідь сплануєте поїздку і замовите на Бі Тревел найцікавіші і найвеселіші заходи. Дитячі тури або романтичні поїздки, корпоративи у Львові та індивідуальні екскурсії восени - все це доступно вже зараз на сайті Бі Тревел.

Провести відпочинок восени у Львові
Провести відпочинок восени у Львові

    Львів восени надзвичайно гарний. У синє небо злітають золоті куполи соборів і церков, парки радують око різнобарв'ям листя, чисте і прозоре повітря здається нереальним. Можливо тому, що більшість фотосесій восени у Львові виявляються досить вдалими, а фотографії викликають бажання негайно замовити тур в древню столицю Галичини на сайті Бі Тревел. Навіть якщо ви вже були одного разу у старому Лемберзі, спробуйте провести відпочинок восени у Львові, і ви зрозумієте, яке цыкаве може бути місто напередодні довгої зими.

Поїздки до Львова восени
Поїздки до Львова восени

   Для поїздки до Львова восени можна вибрати будь-який місяць. Вересень вам подарує ще майже літнє тепло, у жовтні ви зможете побачити місто в золотій оправі листя, а листопад дасть можливість провести весело перші шкільні канікули у році. І в будь-який час під час відпочинку у Львові восени ви зможете потрапити на захоплюючі фестивалі, розклад яких можна переглянути на сайті Бі Тревел. Крім того, в турагенції ви зможе довідатися про ціни на відпочинок у Львові восени і заздалегідь забронювати один з безлічі турів.