Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Відпочинок у Львові влітку. Літній відпочинок у Львові

Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує
Весняні барви навколо Львова

3 дні у Львові. Незабутній вікенд

Провести відпочинок влітку у Львові. Літній відпочинок для груп

   

   Літо у Львів вривається з потоками сонячного світла і натовпами радісних туристів, воно приносить із собою запаморочливе різноманіття фестивалів. Безперервний вихор численних празненств і театральних видовищ робить площі та вулиці древнього Львова влітку однією великою сценою для цієї незабутньої феєрії. На відпочинок у Львові влітку приїжджають тисячі любителів музики, щоб побачити міжнародні фестивалі єврейської музики «LvivKlezFest» і органної музики «Діапазон», фестиваль «Альфа Джаз». Проходять влітку у Львові міжнародний фестиваль незалежного кіно «КіноЛев» та фестиваль сучасної української та європейської драматургії «Драма.UA». Багато туристів прагнуть провести відпочинок влітку у Львові заради міжнародного конкурсу «Золотий мольберт», креативного фестивалю мистецтв «Fort.Missia» та мистецького фестивалю «Літо на Ринку».

    Але є й інша категорія гостей древнього міста, які цінують літній відпочинок у Львові за можливість снідати на сонячних терасах з чудовою кавою, танцювати під відкритим небом на площі Ринок, гуляти, взявшись за руки, вузькими львівськими вуличками. А деякі приїжджають відпочити влітку у Львові до Дня незалежності, який львів'яни відзначають з особливим розмахом і настроєм. Така популярність туристичної столиці країни може зробити вашу поїздку до Львова влітку неможливою, якщо про неї не подбати заздалегідь. Всі питання, пов'язані з проїздом, проживанням, харчуванням та організацією екскурсійної програми, можна доручити туристичній компанії «Бі Тревел». Професійні менеджери і екскурсоводи цього агентства забезпечать вам незабутній відпочинок у Львові влітку, ціни на який будуть цілком доступними і порівнянними з отриманими задоволеннями.

Літній відпочинок у Львові

   Ніхто не сказав, що найкращий відпочинок влітку - це поїздка на море, в сильну спеку релакс на узбережжі. Можна відпочити влітку у Львові, об'єднавши пізнавальні екскурсії по місту і передмістю з цікавими та веселими розвагами. Теплі ночі, аромат кави, що розливається по місту, відмінні види з оглядових майданчиків, екскурсії в музеї та по старовинних вуличках - все це літо у Львові. Який би вид туру ви не обрали - романтичний, весільний, корпоративний, дитячий, груповий, індивідуальний - ваш літній відпочинок у Львові буде чудовим з подачі компанії Бі Тревел.

Провести відпочинок влітку у Львові
Провести відпочинок влітку у Львові

   Влітку у Львові проходить безліч фестивалів та конкурсів, ви зможете, приїхавши в славне місто потрапити на концерти і театральні прем'єри, не кажучи вже про те, що вас чекають захоплюючі екскурсії по визначних пам'ятках Львова, його історичних та архітектурних пам'ятників. Ви не пошкодуєте, що вирішили провести відпочинок влітку у Львові, якщо заздалегідь забронюєте тур і замовите менеджерам Бі Тревел розробку індивідуальної програми для вас. Львів влітку - це маса можливостей для пізнавальних екскурсій, для романтичних нічних прогулянок, для гастрономічних утіх, для розваг і екстремальних польотів на літаку або повітряній кулі.

Поїздка до Львова влітку
Поїздка до Львова влітку

   Скільки радості може принести вашій дитині поїздка до Львова влітку! Адже літній Львів - це різнобарвності парків і газонів, зелене обрамлення дивовижних соборів і церков, чудовий вид на місто із Замкової гори. На сайті Бі Тревел можна замовити відпочинок у Львові влітку, ціни на який можуть змінюватися. Менеджери Бі Тревел можуть підібрати залежно від віку дітей програму відпочинку у Львові влітку, «розбавивши» пізнавальні екскурсії веселими розвагами. Не забувайте, що, чим раніше ви забронюєте літній відпочинок для дітей на Бі Тревел, тим більш гнучкими будуть умови для вас.