Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Відвідини Львова туристами. Відвідати Львів

   

    Щорічно відвідати Львів приїжджає понад мільйон туристів. Наші співвітчизники і зарубіжні гості міста захоплюються його архітектурою, численними історичними та культурними пам'ятками. Щоб відвідування Львова принесли якомога більше задоволення його гостям, туристична компанія «Бі Тревел» пропонує різноманітні екскурсійні програми. Це піші прогулянки по історичному центру Львова, знайомство з його музеями, храмами і соборами, автобусні поїздки по околицях міста.

   Співробітники компанії не тільки проведуть цікаві екскурсії, а й дадуть поради щодо вашого проживання та харчування під час відвідин Львова. При необхідності, вас можуть зустріти на вокзалі чи в аеропорту, забезпечити трансфер до готелю чи хостела. Достатньо зателефонувати в офіс агентства, і вам порекомендують, в який час краще приїхати до Львова, щоб потрапити на цікавий захід або міське подія. Останнім часом стали традиційними відвідування туристами Свята сиру і вина, Свята Шоколаду, Свята Пампуха та інших львівських свят і фестивалів. Якщо вам захочеться відвідати Львів, «Бі Тревел» зробить все можливе, щоб від цієї поїздки у вашій пам'яті залишилися тільки приємні спогади.

Відвідування туристами визначних пам'яток
Відвідування туристами визначних пам'яток

    Компанія Бі Тревел пропонує організувати відпустку у Львові і зробити її для вас максимально цікавою і комфортною. У програму туру до Львова може бути включено відвідування туристами основних міських визначних пам'яток, поїздка по середньовічним замкам Львова, прогулянка по нічному місту, похід по підземеллях міста, візит в кращі кафе та ресторани, розвага в аква парку, політ на повітряній кулі і ще багато- багато різних розваг. Відвідин туристами Львова, організовані Бі Тревел, завжди проходять цікаво, весело, насичено, організовано. Пам'ятайте, що вас тут завжди чекають і відвідування туристами древнього Лемберга вже давно стало доброю традицією.

Хочете відвідати Львів?
Хочете відвідати Львів?

     Хочете відвідати Львів з максимальним коефіцієнтом віддачі? Тоді приїжджайте у відпустку не менше, ніж на тиждень, і плануйте її на дати проведення одного з численних фестивалів, конкурсів, концертів, виставок. Тим більше, що афіша Львова на рік вперед вже є на сайті Бі Тревел. Відповідно до неї ви зможете відвідати Львів у ті дні, коли в місті проходять яскраві і барвисті заходи, які ідеально доповнять вашу екскурсійну програму і зроблять ваше перебування у Львові ще цікавіше і різноманітне.

Відвідування Львова
Відвідування Львова

    Що варто подивитися в першу чергу, відвідуючи Львів? Звичайно ж, обов'язково потрібно потрапити на оглядову екскурсію по місту. Під час відвідин Львова бажано побачити найвідоміші міські пам'ятки, собори, парки та пам'ятники історії. Крім того, ваше відвідування Львова буде незавершеним, якщо ви не побуваєте хоча б у кількох його модних кав'ярнях. Гурманам рекомендується приурочити відвідання Львова до одного з його «смачних» фестивалів, а любителям музики і театрального мистецтва - до міжнародних культурних конкурсів. Не забудьте про екстремальні розваги та забронюйте на Бі Тревел політ на повітряній кулі під час відвідин Львова.