Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Вперше в місті. Для туристів і приїжджих

   

   Львів - це не тільки туристична столиця Західної України. Це ще й місто, прославлене відомими вченими, музикантами, поетами, письменниками, винахідниками. У Львові вперше на Україні була надрукована книга. Тут вперше в 16 столітті був споруджений справжній, з гротами і малими архітектурними спорудами, парк. У стародавньому Лемберзі була вперше заснована пошта: на Україні це був перший заклад з доставки кореспонденції європейського зразка.

   Вперше на Україні саме у Львові була побудована пивоварня, і слава львівського пива до цих пір є предметом гордості львів'ян. Що вийшла на початку 18 століття газета була вперше надрукована у столиці колишньої Галичини, а ще тут був відкритий перший університет. Вперше у Львові було запущено повітряну кулю на рідкому паливі і вперше відкрито постійно діючий міський театр. Вперше у Львові була відкрита залізниця і саме тут винайшли гасову лампу. Перший футбольний матч, що відбувся на Україні, був проведений у Львові, і перший кінний трамвай також прогуркотів саме вулицями Львова. Технічна бібліотека і перший пам'ятник на Україні - це теж дітища старовинного Львова.

   Вперше саме у Львові був побудований залізобетонний міст. Одним словом, цьому місту є, ​​чим пишатися, адже на його вулицях відбувалися найважливіші події, що позначилися на історії Європи та України, тут жили люди, які подарували світу прекрасну музику і вірші, винахідники, сконструювали прилади, якими ми користуємося дотепер. Одним словом, Львів недаремно вважається центром інженерної та творчої думки, величезного інтелектуального потенціалу, містом, в якому сама атмосфера пробуджує талант і творчість. Приїжджаючи вперше до Львова, не забудьте, що, крім пам'яток і пам'ятників культури та архітектури, у Львові можна піти в музей, де представлені всі винаходи і відкриття, вперше зроблені саме в прекрасному древньому Лембергу.