Завантаження ...

  Ми незалежний туроператор "Бі Тревел". Наш колектив - ліцензовані екскурсоводи та гіди-перекладачі, які спеціалізуються на проведенні піших, автотранспортних екскурсій по Львову та його околицях.

Туристи у Львові

Переглянути інші

Автовокзал у Львові

Підземелля костелу у Львові
Підземелля костелу

Фрески, бароккові ковані двері, кам'яний різьблений саркофаг, рештки княжих мурів, привид чорного монаха...і нові ексклюзивні твори львівських митців. З допомогою акторів ви відправитесь у подорож до минулих століть. Відвідувачі зможуть ознайомитися не лише з життям окремого ордену, а й цілого міста. Сценічна дія не лише створює історичну атмосферу, вона дозволяє "побавитися" і пожартувати, нанизуючи поряд із історичними фактами цікаві перекази та легенди. Саме ці легенди допоможуть вам відчути справжній "смак міста".

Підгорецький замок у Львові

Палац зведений у вигляді квадратного двору з відкритою терасою у південній частині. З трьох боків його оточують глибокі рови, а в’їхати сюди можна через велику браму-портал з двома колонами.

Фестиваль пива у Львові

Львів здавна вважається столицею пива, тому цей найдавніший хмільний продукт тут вміють не тільки варити, але й пити і цінувати.

Головний Автовокзал
Адреса:вул. Стрийська, 109
Телефон: (0322) 94-98-17

Автостанція №2
Адреса:вул. Б. Хмельницького, 225,
Телефон:  (0322) 52-04-89

Автостанція №3
Адреса:м. Львів, вул. Петлюри, 11а
Телефони:(032) 2922332

Автостанція №5
Адреса:79034, м. Львів, вул. Луганська, 2
Телефони: (032) 2702785

Автостанція №8, Центральний залізничний вокзал
Адреса: пл. Двiрцева, 1, (Зал. вокзал),
Телефон (0322) 38-83-08

 

  Прибувши на вокзал Львова, Ви отримуєте унікальний шанс побачити і відчути, що Львів є справжньою меккою для туристів. Приміром, залізничний вокзал міста Львів приймає тисячі туристів і гостей міста щодня. Більшість з туристів приїжджають саме на екскурсію залізничний вокзал, оскільки залізничний транспорт все ще є найбільш зручним і найбільш дешевим способом пересування. Приїхавши на вокзал Львова, розклад руху і карти представляють повну картину переміщень зі Львова і до Львова. Жд вокзали Львова приймають і відправляють туристів за різними напрямки СНД та Європи, щохвилини в місто Львів на залізничний вокзал прибуває якийсь потяг, з якого з подивом і радісним блиском в очах виходять тільки що прибулі гості Львова. У цей момент дуже помітно ту наснагу, з якою приїжджають люди до Львова, не можна не помітити, як сильно і як довго ці мандрівники мріяли побувати у Львові, подивитися його пам'ятки і неймовірної краси архітектурні споруди. Найпершою спорудою, яка привертає увагу туристів, є саме залізничний вокзал Львова - до цього часу будівля збереглася як історична пам'ятка і про дух нашого часу на території вокзалу у Львові нагадують хіба що плазмові панелі з анонсами і електронний розклад. Львів вокзал оберігає і підтримує як одну з важливих реліквій, тому прибувши на залізничний вокзал м. Львів, Ви, можливо, захочете затриматися тут на деякий час, щоб сповна насолодитися цією дивовижною красою і величчю такої давньої споруди.