Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Екскурсії по Львову на велосипеді. Велосипедний тур

Пивна екскурсія

Ви побачите Львівську пивоварню, Музей пивоваріння, відкритий в день 290-ї річниці з дня заснування пивоварні, львівський пивний трамвайчик.

Високий замок

Наша екскурсія дозволить вам побачити цей парк і дізнатися про значення височини міста, яка носить величну назву - гора Замкова.

Бі Тревел рекомендує
Цікаві львівські кнайпи

В кнайпах Ви будете мати можливість продегустувати настоянки і фірмові блюда.

Бі Тревел рекомендує

   

Львів - це дивовижне місто, яке приваблює мандрівників з усього світу. Гіди затребувані в ньому, бо знають досконало історію міста і його принади. Найбільш доступні й цікаві - це велосипедні екскурсії по Львову. Переваги екскурсії по Львову на велосипеді Велосипедний тур по Львову має масу переваг перед іншими видами транспорту, на яких можна вивчати місто. По-перше, він дешевший і оренда двоколісного транспорту не обійдеться дорого. По-друге, він проїде там, де заборонено автомобілю. Ну а по-третє, велоекскурсія по Львову ніколи не застрягне в пробках. Велотур по Львову дозволить вивчити пам'ятки міста за короткий час і при цьому не бути прив'язаним до групи або автобусному розкладу. Це екологічно чистий транспорт, який тільки покращує здоров'я людини. Велосипедна екскурсія по Львову може відбуватись по будь-якому маршруту, який цікавий мандрівникові. Найчастіше гості древнього княжого міста вибирають старі квартали, де жили євреї, вірмени, австрійці. Затишні дворики, елегантні будівлі, палаци і величні храми вражають своєю досконалістю. Можна на двоколісному транспорті відправитися на Високий замок, об'їздити площу Ринок, переміщатися між католицькими костелами і православними соборами. Місто Львів обладнане спеціальними парковками, тому екскурсії на велосипедах є зручними. Безпечно залишити свій транспорт можна як у готелі, так і біля закладів харчування. А що стосується останніх, то галицька столиця славиться своєю Хлібосольнею. Ресторани з тематичним оформленням і меню (наприклад, «Криївка», «Гасова лампа», «У Мазоха»), затишні кафе та кав'ярні, маленькі кондитерські порадують навіть найвибагливішого гурмана. Велосипедні мандрівки у Львові можна починати прямо з порога готелю. У них також можна прямо на стійці реєстрації замовити гіда або квест. Остання послуга пропонується компанією Bee Travel. Вона дозволить познайомитися з Перлиною Європи без супроводу екскурсовода, але цікаві розповіді все ж будуть - на мобільному засобі, підключеному до інтернету.