Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Організація ділового туризму у Львові. Бізнес поїздки

Політ на літаку Львів
Політ на літаку

Оглядовий політ навколо Львова ( 30 хв. )

Маршрут замками Львівщини (Олесько, Золочів, Підгорецьк, Почаїв тощо (40-60 хв.)

Львів-Трускавець (джерела лікувальних вод) з посадкою у Дрогобичі (40-45хв.)

Львів-Славськ (Карпати)-Львів (40-60хв.)

Бі Тревел рекомендує
Політ на повітряній кулі Львів
Політ на повітряній кулі

Львів + околиці. Інші міста за бажанням Замовника.

1784 року у Львові запущено першу у світі повітряну кулю з автоматичним пальником на рідкому

пальному для підігріву повітря у балоні.

Бі Тревел рекомендує
Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує

Бізнес поїздки до Львова. Індивідуальний підхід і ексклюзивність

   

З кожним роком корпоративний туризм стає все більш і більш популярним серед ділових людей. Іноді, в подорож вирушає весь колектив, іноді тільки окремі представники компанії. Як би там не було, а організація бізнес-поїздки не така вже й легка справа, як може здатися на перший погляд. Тому краще всього, коли цим питанням займаються професіонали. Туристичне агентство Бі Тревел вже протягом багатьох років займається організацією корпоративних поїздок, які найкращим чином сприяють поліпшенню атмосфери в колективі і продуктивність праці, як колективу в цілому, так і кожного співробітника окремо. Адже для того, щоб співробітники удосконалювалися на своїй посаді їм необхідно бувати в нових місцях, знайомитися з новими людьми, відвідувати семінари на різні теми. Ми пропонуємо різні бізнес-тури до Львова - залежно від сфери діяльності компанії і переваг її співробітників. Наші менеджери організують вам трансфер із залізничного або автовокзалу Львова, підберуть готель, в якому є просторий та обладнаний всім необхідним конференц-зал, а також організують для всього колективу обід або вечеря в кращому ресторані міста. Якщо ж ваша поїздка передбачає пошук партнерів по бізнесу, то організація ділового туризму агентством Бі Тревел буде включати не тільки надання трансферу і поселення в підходящому готелі, а й організацію ділових зустрічей з представниками компанії, що працюють в цікавій для вас сфері.

Бізнес-тур до Львова

   Чи знаєте ви, що бізнес-тур можна вдало поєднувати з цікавою та захоплюючою поїздкою по місту, де ви зустрічаєтеся з вашими партнерами? А якщо це місто - Львів, то ваш вільний час можна організувати не тільки пізнавально, але й ексклюзивно! Запропонуйте вашим діловим партнерам в ході корпоративної поїздки екстремальний політ на повітряній кулі над древнім і прекрасним Львовом! А на максимальній висоті укладіть саму вдалу угоду у вашій кар'єрі! Така ділова поїздка - а точніше, діловий політ, - запам'ятається всім: і вам, і вашим колегам, і, звичайно ж, партнерам.

Ділова зустріч у Львові

   Чому б вам не провести ділову зустріч у Львові? Прекрасне місто, воно ідеально підходить для переговорів і важливих зустрічей, конференцій і виставок. При цьому ви можете впровадити в графік вашої бізнес-поїздки найцікавіші екскурсійні програми від турагентства Бі Тревел, і показати вашим партнерам по бізнесу і за сумісництвом - гостям міста, - найкрасивіший і стародавній культурний центр України. Тим більше, що корпоративний туризм у Львові - досить молодий, але активно розвивається як перспективний напрямок.

Діловий туризм у Львові

   Діловий туризм у Львові представлений організацією семінарів та конференцій, ділових зустрічей і проведенням виставок, тренінгами та зустрічами з партнерами по бізнесу. Організація ділового туризму - важливий напрямок у бізнесі, і менеджери Бі Тревел в повній мірі володіють професійною технікою організації проведення ділових зустрічей будь-якого рівня. Пунктуальність, точність, організованість, ексклюзивне обслуговування, індивідуальний гід при необхідності, замовлення конференц-залів і кращих готелів, ресторанів і проведення екскурсій - все це можна отримати, зробивши замовлення на Бі Тревел.