Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Школярам та студентам:

Екскурсійні фірми у Львові. Туроператор

Австрійський Львів

Завдяки нашій екскурсії ви зможете представити себе і звичайним львівським міщанином того часу, і видатним правителем Австрії.

Бі Тревел рекомендує
Підземелля Львова

Наша екскурсія «Львівські підземелля» дозволить і вам доторкнутися до таємниць підземного світу.

Бі Тревел рекомендує
Пивна екскурсія

Ви побачите Львівську пивоварню, Музей пивоваріння, відкритий в день 290-ї річниці з дня заснування пивоварні, львівський пивний трамвайчик.

   

Культурною столицею України, головним містом її західного регіону вважається древній Львів. Туристи часто вибирають його для відвідування, оскільки тут регулярно проводять різні фестивалі та заходи. Але екскурсійні турагентства Львова рекомендують також оглянути визначні пам'ятки, яких тут хоч відбавляй. Найцікавіші місця Будь-яке агентство екскурсій покаже Львів таким, яким ви його не бачили. Це не тільки ті пам'ятки, які заявлені в путівниках. Ні, екскурсії до Львова від туроператора обов'язково включають місця, в яких відбувалося щось цікаве, про що не пишуть в інтернеті, та й не всі знають про їх існування. Співробітники компаній, які входять в обширний перелік екскурсійних агентств Львова, люди незвичайні. Вони живуть в справжньому чуді міста, насолоджуються його атмосферою, а тому можуть так захоплено розповідати про місто, що слухачі роззявляють роти. Екскурсій по Львову агентство пропонує дуже багато. Більшість із них включають відвідування Високого замку на горі і оглядового майданчика, з якого відкривається захоплюючий вид на панораму міста, підземелля.Екскурсійні агентства Львова часто пропонують прогулянку по історичному центру, який охороняється Всесвітнім фондом ЮНЕСКО. Туристам дуже подобається відвідувати музеї, яких тут налічується не менше чотирьох десятків. Будь-які екскурсійні фірми у Львові запропонують оглянути музеї: першої аптеки, пивоваріння, шоколаду, архітектури та побуту, тюрму на Лонцького і т.д. У екскурсійні тури по Львову туроператор обов'язково включить огляд величних храмів різних конфесій, більшість з яких залишаються чинними. Турагенції Львова пропонують екскурсії до Львова на будь-який смак. Існують розроблені маршрути для груп та окремих мандрівників. Деякі фірми влаштовують екскурсії по Львову, а також різноманітні тематичні квести.Львів дуже цікавий, екскурсійне агенство вас переконає в цьому! Де взяти гіда? Каталог екскурсійних фірм Львова дуже обширний. У ньому легко можна знайти надійну компанію, яка покаже вам український Відень з найкращої сторони. Влаштовує цікаві екскурсії по Львову фірма Bee Travel. На сайті можна знайти інформацію про місто, майбутні події, визначні пам'ятки. Тут можна замовити екскурсії по Львову (контакти менеджерів вказані на самому видному місці), забронювати готелі чи столик у ресторані. Вас чекає фантастична екскурсія по Львову, турагентство це гарантує!