Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Щосуботи у Львові, автобусна та пішохідна екскурсія

Економ-канікули для дітей

Ми гарантуємо масу позитивних емоцій для дітей. Гарний настрій і незабутні враження залишаться з Вами надовго!

Львівська Дзига

(2 дні/1 ніч)

Тури і екскурсії по суботах у Львові. Вихідні для груп

   

   Незважаючи на те, туризм в нашій країні розвинений не так добре, як в Європі, чудовий Львів відвідує з кожним роком все більша кількість українців. Багато з них приїжджають на вихідні до Львова, щоб взяти участь в його міських святах і фестивалях. Ласуни хочуть покуштувати знамениту львівську «чоколяду» в не менш знаменитих Цукернях, любителі пива бажають провести вікенд у Львові, відвідуючи його паби і пивоварні. Романтичні парочки обожнюють дводенні тури до Львова за можливість погуляти старовинними вуличками міста і посидіти в його чудових кав'ярнях.

   Але який би привід для відвідин Львова ви не вибрали, професійні гіди і екскурсоводи туристичної компанії Бі Тревел зроблять ваш відпочинок ще цікавіше. Вам будуть запропоновані дводенні програми відпочинку у Львові, які можуть значно урізноманітнити ваше перебування в культурній столиці України. А крім цього, співробітники компанії, при необхідності, подбають про ваше поселення та проживання на вихідних у Львові.

   Якщо клієнти компанії віддають перевагу активному відпочинку, то щосуботи крім оглядової екскурсії їм може бути запропонована гра в пейнтбол, проведена досвідченими фахівцями на території одного з львівських парків. Любителям таємниць щосуботи крім пішохідної екскурсії по історичному центру міста порадять відвідати екскурсію «Підземелля Львова». Шанувальників напою, здатного дарувати бадьорість духу і тілу, щосуботи перед автобусною екскурсією обов'язково заведуть в одну з оригінальних кав'ярень міста.

Щосуботи для туристів

Щонеділі для туристів

Пивні тури

   Всі бажаючі провести вихідні у Львові повинні знати, що кожну суботу для туристів і гостей міста проводиться унікальна екскурсія «Нічний дозор». Ця захоплююча прогулянка дозволить їм побачити загадкові вулиці та завулки нічного міста. І кожен день будь-який турист може приєднатися до гарантованих збірних екскурсій і турів до Львова. Приїжджайте в туристичну столицю країни, як тільки захочете, і кожне з цих відвідувань співробітники Бі Тревел зроблять незабутнім.

Суботні екскурсії по Львову
Суботні екскурсії по Львову

   Вам не потрібно брати додаткову відпустку, щоб познайомитися зі Львовом. Ви можете замовити на Бі Тревел тури на вихідні у Львові і потрапити в суботу на екскурсію по місту, а неділю присвятити візитам в кращі кав'ярні. Організована щосуботи автобусна екскурсія дозволить вам оглянути пам'ятки архітектури та історії, побачити середньовічні замки, проїхати по площах і бульварах Львова. Для тих, хто обмежений у часі суботні екскурсії по Львову - це краще рішення.

Вікенд у Львові з Бі Тревел
Вікенд у Львові з Бі Тревел

   Професійні гіди та екскурсоводи Бі Тревел пропонують свої послуги з проведення оглядових екскурсій по місту і околицям Львова. Ви можете забронювати на сайті Бі Тревел вікенд у Львові і замовити послуги індивідуального гіда. Яскраві та пізнавальні вихідні у Львові запам'ятаються вам надовго, і, можливо, стануть причиною подальших візитів до Львова, адже за один приїзд неможливо побачити всі найцікавіші місця, дізнатися таємниці міста і скуштувати всі види кави і шоколаду, які готують у Львові.

Щосуботи для туристів у Львові

   Активні вихідні у Львові пропонуються компанією Бі Тревел для тих, хто прагне дізнатися і побачити більше цікавого, навіть якщо ці пам'ятки знаходяться зовсім поруч - у великому туристичному центрі Західної України. Приїжджаючи на вікенд, ви потрапляєте на гарантовані збірні екскурсії по Львову та отримуєте масу приємних вражень і дізнаєтесь багато нового з історії колишньої столиці Галичини. Беріть з собою фотоапарат, адже з найвищої точки міста відкривається прекрасна панорама, а ви неодмінно потрапите на Високий Замок, якщо забронюєте на Бі Тревел екскурсії, які проводяться щосуботи для туристів і гостей міста.