Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Щоп'ятниці у Львові, автобусна та пішохідна екскурсія

Три дні, три різні враження ...
Бі Тревел рекомендує
Добрі сни старовинного міста

Львів - Олесько - Почаїв - Львів

Тури і екскурсії по п'ятницях у Львові. Вихідні для груп

   

   П'ятниця - улюблений день тижня, переддень вихідних, день величних планів, які не завжди виконуються. Але спробуйте запланувати і провести вихідні у Львові, і ви зрозумієте, що п'ятниця, дійсно, може бути стартовим днем чудової подорожі.

   Почати потрібно з вибору організатора майбутнього туру, який подбає про те, щоб ваш вікенд у Львові став незабутнім. Звернувшись в туристичну компанію Бі Тревел, ви зможете переконатися, що її професійні гіди і екскурсоводи - люди закохані в своє рідне місто і вміють захоплююче про нього розповідати. З ними триденні тури до Львова пролітають як одна чудова мить.

   А щоб вибрати для себе підходящі екскурсії, можна знайти їх перелік у спеціальному календарі на сайті компанії. Розглядаючи його, ви побачите, що кожну п'ятницю оглядова екскурсія дозволить познайомитися з історичним центром стародавнього Львова і головними його пам'ятками. Кожну п'ятницю пішохідна екскурсія може бути проведена по площі Ринок, Шевченківському Гаю та Личаківського цвинтаря. За бажанням туристів щоп'ятниці автобусна екскурсія може бути організована по Золотій підкові Львівщини чи до Скель Довбуша.

   Крім цього, кожну п'ятницю туристи та гості міста можуть приєднатися до гарантованих збірних екскурсій по Львову. А якщо вас більше влаштовує проведення декількох днів в одному колективі, можете скористатися гарантованими збірними турами в Львів на вихідні.

Щоп'ятниці для туристів

Щосуботи для туристів

Щонеділі для туристів

  Тим, хто збирається поїхати в туристичну столицю країни власною компанією, співробітники турфірми допоможуть в організації поселення та проживання на вихідні у Львові. З менеджерами з туризму можна буде продумати і індивідуальну триденну програму відпочинку у Львові.

   «Понеділок починається в суботу» - так називається одна з книг фантастів Стругацьких. Фантастичні вихідні повинні починатися в п'ятницю - вважають в компанії Бі Тревел.

По п'ятницях автобусна екскурсія по Львову
По п'ятницях автобусна екскурсія по Львову

    Приїжджайте до Львова, навіть якщо у вас коротка відпустка! Приїжджайте на пару днів, вам буде цього достатньо, щоб полюбити місто. Ви зможете потрапити на один з численних свят або фестивалів, а якщо приїдете в кінці тижня, то зможете приєднатися до оглядової екскурсії по п'ятницях. Її проводять співробітники Бі Тревел - корінні львів'яни, закохані в своє місто. Ви можете вибрати пішохідні екскурсії, але якщо хочете побачити більше - краще пересуватися автобусом. Що проходить по п'ятницях автобусна екскурсія по Львову дозволить в найкоротші терміни отримати максимум інформації.

Вихідні у Львові з Бі Тревел

    Хочете за пару днів пізнати Львів так, як ніби знайомі з ним вже десятиліття? Тоді замовляйте на Бі Тревел послуги професійних гідів та екскурсоводів і ви зможете за вікенд у Львові полюбити місто всією душею. Індивідуальний гід - це безперечна перевага. Але екскурсовод - корінний житель Львова, що знає і любить своє рідне місто - це ще більша перевага для туриста. І, що особливо приємно, в турагенції Бі Тревел працюють тільки такі співробітники, тому вихідні у Львові з гідом з Бі Тревел можуть пройти з максимальною користю для туриста.

Щоп'ятниці для туристів у Львові

    Щоп'ятниці для туристів і гостей міста турагентство Бі Тревел проводить оглядову екскурсію по Львову. Ви можете приєднатися до групи і взяти участь у гарантованій збірній екскурсії по Львову по визначних пам'ятках і історичних пам'ятників міста. Навіть одного дня буде достатньо для знайомства з древньою столицею Галичини для того, щоб захотіти повернутися до Львова ще і ще. Гарантовані збірні тури по Львову для тих, хто вперше приїхав в найбільший туристичний центр Західної України можуть стати пробною кулею у подальшій низці тематичних поїздок до Львова: на фестивалі кави та пива, на нічні прогулянки, для участі у святі сиру і вина, для активного відпочинку.