Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Щонеділі у Львові, автобусна та пішохідна екскурсія

Спляче місто

Наша екскурсія дасть вам шанс побачити вишукану таємничість нічного Львова.

Сім чудес Львова

Різні історики і мистецтвознавці не завжди відносять до цього списку одні й ті ж пам'ятки, але щодо деяких споруд їх думка збігається.

Бі Тревел рекомендує

Тури та екскурсії по неділях у Львові. Вихідні для груп

   

   Не впадайте у відчай, якщо чергова субота розпочалася безрадісно, як і всі попередні. Положення можна виправити, продовживши вихідні у Львові. Навіть одноденні тури до Львова залишають масу позитивних емоцій, дозволяють отримати заряд енергії на багато тижнів. Незабутній вікенд у Львові буде стимулом для організації наступної, більш тривалої поїздки в це дивовижне місто.

   Щоб за одну неділю побачити максимальну кількість пам'яток і отримати максимум задоволення, скористайтеся одноденними програмами відпочинку у Львові від туристичної компанії Бі Тревел. Щонеділі для туристів і гостей міста співробітники компанії пропонують численні екскурсії та інші розваги. Професійні гіди та екскурсоводи Бі Тревел можуть не тільки показати все найцікавіше у Львові, але розповісти про це захоплено і зі знанням справи.

   Щонеділі оглядова екскурсія по Львову знайомить гостей міста з його історичним центром і головними пам'ятними місцями. Щонеділі є пішохідні екскурсії по Личаківському цвинтарю, який є водночас розкішним парком та історико-меморіальним заповідником. А тим, хто хоче за один день побачити якомога більше, в Бі Тревел пропонують щонеділі автобусні екскурсії.

Щонеділі для туристів

Пивні тури

Нестандартні тури

   Якщо вас не задовольнить програма екскурсій агентства Bee Travel, його співробітники допоможуть вам приєднатися до гарантованих збірних екскурсій по Львову, які проводять інші турфірми. Туристів, які приїхали в столицю Галичини на один день, навряд чи буде цікавити поселення та проживання на вихідні у Львові, а от дізнатися в Бі Тревел про кращі заклади громадського харчування та найпопулярніші нічні клуби вони зможуть.

Щотижня оглядові екскурсії по місту

   Ви не помилитеся, якщо сплануєте поїздку до Львова у будь-яку пору року, адже турагентством Бі Тревел проводиться щотижня оглядові екскурсії по місту, а для того, щоб показати все найцікавіше, гарний будь сезон. Якщо ви хочете приїхати до Львова самостійно, без компанії або друзів, щотижня ви можете приєднатися до групи туристів, охочих отримати більше корисної та цікавої інформації від екскурсовода Бі Тревел. А якщо ви плануєте груповий відпочинок, можна забронювати щотижневу екскурсію по Львову з урахуванням ваших побажань.

Вихідні у Львові з Бі Тревел

    Спробуйте взяти себе за волосся, як учив барон Мюнхгаузен і замість того, щоб у вихідні відправитися на улюблений диван перед телевізором, забронюйте вихідні у Львові на сайті Бі Тревел. Ви зрозумієте, як це здорово - мати можливість побачити прекрасну архітектуру і дивовижний стиль міста, побувати в музеях і сфотографувати величні собори, піднятися на Замкову Гору, щоб, затамувавши подих, помилуватися прекрасною панорамою яка відкрилась перед Вами. Пізнавальний і веселий вікенд у Львові для вас можуть підготувати професійні гіди та екскурсоводи компанії Бі Тревел, чий досвід роботи на ринку туристичних послуг дозволяє пропонувати послуги вищої якості.

Щонеділі для туристів у Львові

    Щонеділі для туристів і гостей міста у Львові проводяться оглядові екскурсії, в ході яких гід може показати своє рідне місто і розповісти про нього так, що ви будете зачаровані древнім Лембергом. Адже, погодьтеся, дуже важливо, що такі гарантовані збірні екскурсії по Львову проводяться людиною, щиро люблячими свою малу батьківщину, котра прекрасно знає її історію і бажає всім приїжджим показати найкращі сторони Львова. Замовляйте на Бі Тревел гарантовані збірні тури по Львову і ви отримаєте відмінну можливість провести вихідні нетрадиційно, весело і активно.