Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Фестивалі Львова

Пам’ятник Никифору Дровняку у Львові
Пам’ятник Никифору Дровняку

Митець-самоук був визнаний одним з найцікавіших з-поміж своїх сучасників. Світ оцінив його талант у 1932 році в Парижі в галереї Леон Марсель, де вперше експонувалася його велика виставка з 200 малюнків.

Львівське «Свято сиру та вина»

Проводиться «Свято сиру та вина» у внутрішньому дворику Ратуші.

Підгорецький замок у Львові

Палац зведений у вигляді квадратного двору з відкритою терасою у південній частині. З трьох боків його оточують глибокі рови, а в’їхати сюди можна через велику браму-портал з двома колонами.

   

   Слова фестиваль і Львів є практично нерозлучними, в чому легко переконатися, приїхавши до Львова хоча б раз. Фестивалі у Львові проходять настільки часто, що коли б Ви не приїхали, з великою ймовірністю Ви потрапите на один з львівських фестивалів.

   Теми і напрямки проведення фестивалів у Львові дуже різноманітні - це можуть бути фестивалі кави або вареників, фестиваль ковалів або меду. Але лідером серед всіх напрямків для організації фестивалів безсумнівно є українська музика і традиції. Саме на такі фестивалі до Львова з'їжджається максимальну кількість учасників, чисельність яких досить часто налічує десятки тисяч, що досить багато, як для Львова. Тут Ви можете зустріти не тільки затятих шанувальників української музики, а й людей, для яких ця музика стала справжнім відкриттям як раз після перебування на фестивалі у Львові. Завжди тут цікаво і приємно відкривати для себе щось нове, пробувати щось незвідане, знайомиться з кимось цікавим.

   Для любителів смакоти просто ідеальними будуть фестивалі у Львові, приурочені кулінарним особливостям Львова - кава, вареників, борщу, сала і, безсумнівно, львівському пиву. Відвідавши один з таких фестивалів у Львові, Ви, швидше за все, станете справжнім гурманом і вже ніколи не зможете вживати їжу чи напої, які на смак не дорівнюють з «львівським стандартом». Запрошуємо Вас до Львова, кожен фестиваль в якому може виявитися для Вас справжнім відкриттям і найяскравішим спогадом!

Фестивалі та свята у Львові
Фестивалі та свята у Львові

    Як потрапити під час туру на фестивалі і свята Львова? Та дуже просто! Потрібно тільки зайти на сайт туристичної компанії Бі Тревел і вибрати тур до Львова у відповідності з афішею культурних заходів у Львові. Фестивалі та свята у Львові проходять протягом усього року, і, коли б ви не приїхали в древню столицю Галичини, ви можете потрапити на один(або навіть кілька, як під час Різдвяних і Новорічних свят, наприклад) захід, який прикрасить вашу відпустку і зробить її ще більш насиченою і яскравою.

Фестивалі з відмінною організацією
Фестивалі з відмінною організацією

  Будь який фестиваль у Львові проходить злагоджено, організовано, доставляє море радості учасникам і глядачам. Якщо мова йде про свято пива або вина, то ви не побачите на вулицях Львова неприємні картинки хмільного фестивалю: у Львові п'ють помірно, поводяться гідно, жартують весело і не виявляють агресивності. Фестивалі у Львові, присвячені духовним і культурним цінностям, також завжди проходять на високому рівні і з відмінною організацією. Виставки та ярмарки, дитячі конкурси і концерти, перегляд фільмів і вистав в рамках фестивалів у Львові завжди проходять злагоджено і красиво, естетично і культурно.

Фестивалі Львова
Фестивалі Львова

   Фестивалі Львова умовно можна розділити на свята для душі і тіла. Фестивалі кави, шоколаду, пива, сиру, вина та інших «тілесних» радощів котрі залучають гурманів, бажаючих скуштувати найкращі страви і напої національної кухні. А ось фестивалі Львова, присвячені театру, кіно, джазу, року, дитячій творчості відносяться до духовної сфери інтересів і манять, в першу чергу тих, хто небайдужий до нових віянь у світі мистецтва і культури. Ви також можете потрапити на один або кілька фестивалів які проходять у Львові, якщо заглянете на сайті Бі Тревел в афішу Львова та підберете для себе тур, котрий за часом збігається з фестивалями Львова.