Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Квест по Львову. Пригоди у Львові для гостей та туристів.

Пішохідні квести для дітей, для школярів, для груп у Львові

   

   Квести давно стали захоплюючим заняттям для тих, хто не переносить повсякденності і сірості, хто любить активний відпочинок і нові знайомства. Цими командними іграми-пригодами можна займатися і в рідному місті, але квести у Львові цікавіше в сто крат, тому дозволяють знайомитися з його визначними пам'ятками, відкривати для себе древнє місто.

   Туристична компанія Бі Тревел спеціалізується не тільки на проведенні екскурсій по рідному місту, але й на організації активного відпочинку у Львові. Дуже часто таке проведення часу привертає трудові колективи, які бажають не тільки відпочити, але й згуртуватися. Корпоративні тури у Львові з елементами гри дозволять перетворити їх мрію в реальність. Тісне спілкування, під час якого кожен може проявити свої таланти і довіритися всій команді, цікаві завдання, для виконання яких дуже важливий дух колективізму, роблять сьогодні такий корпоративний відпочинок дуже популярним.

   Агентство Bee Travel організовує квести, батярські і театралізовані екскурсії у Львові, участь в яких можуть брати і дорослі, і діти. Всі бажаючі влаштувати собі незабутній квест по Львову можуть звернутися до менеджерів агенції, які не тільки нададуть перелік квестів, але і розкажуть суть кожного з них.

   Наприклад, історичні квести по місту Львову будуть дуже цікаві школярам, які під час інтерактивної екскурсії по середньовічному місту можуть познайомитися з його історією, звичаями та традиціями. Вивчення масонської символіки, яка залишилася на будівлях міста, огляд численних куточків Львова, де знімалися різні фільми, - все це ідеї пішохідних квестів для груп людей різного віку і статусу. Для найменших гостей міста теж влаштовуються пригоди у Львові. Вони можуть вивчати скульптурні, живописні і навіть шоколадні зображення красенів-левів, яких тут тисячі.

Тури - квести

Гастрономічні тури

Екскурсійні тури

    Кожну п'ятницю, суботу та неділю Бі Тревел пропонує вам заняття, яке буде відмінною альтернативою пиву перед екраном телевізора і нічним клубам.

Замовити квест у Львові

   Компанія Бі Тревел пропонує для туристів не тільки цікаві піші та автобусні поїздки по місту, а й активний відпочинок у Львові. Містичні та історичні квести по місту, програма яких розроблена співробітниками Бі Тревел, може залучити тих, хто віддає перевагу активному руху, а не пасивному спогляданню, мозковий штурм - «переварюванню» отриманої інформації. Найцікавіші завдання для учасників квесту, найзаплутаніший маршрут, самі прикольні призи для переможців - все це ви можете отримати, зателефонувавши до Бі Тревел і замовити квест у Львові.

Театралізовані екскурсії у Львові
Театралізовані екскурсії у Львові

   Чи знаєте ви, що до Львова приїжджають не тільки для відвідування найцікавіших визначних пам'яток і пам'ятників культури та архітектури? Найвеселіші пригоди у Львові можуть для вас і вашої компанії організувати співробітники туристичного агентства Бі Тревел. Ви можете стати учасником батярського походу по Львову, зможете замовити театралізовані екскурсії у Львові, для вас зможуть організувати квест будь-якої тематичної спрямованості: від містичної до самої реальною. Якщо набридли нудні будні - заходьте на Бі Тревел прямо зараз!

Квести по Львову

   Для тих, кому набридли нудні сірі будні, компанія Бі Тревел пропонує корпоративні тури до Львова з організацією квестів. Тематика квестів у Львові може бути дуже різною, і ви можете вибрати з переліку квестів на сайті Бі Тревел той, який вас цікавить найбільше. Квести по Львову можуть бути присвячені як загадкам масонського братства, так і історії кіномистецтва у Львові. Підбирайте компанію однодумців, замовляйте квест у Львові, приймайте участь в активних розвагах і отримуйте задоволення! І пам'ятаєте, чим більше людей буде у вашій команді, тим дешевше для кожного гравця буде участь у квесті по Львову.