Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Тури вихідного дня Львів. Вихідні у Львові

Солодкий тур для дітей

Ви познайомитеся з самими цікавими Львівськими кав'ярнями та кондитерськими, відвідайте знамениту Майстерню шоколаду, ну і, звичайно ж, прогуляєтеся по середньовічних вуличках цього міста і доторкнетеся до його історії.

Сиро-Винний тур Закарпаттям

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

Бі Тревел рекомендує

Одноденні та дводенні тури до Львова на вихідні

   

  Цікаве місто Львів, рік від року підтверджує своє звання культурної, кулінарної та туристичної столиці країни, привертає все більше число туристів. І що найприємніше, більшість з них - наші співвітчизники. Все популярнішими стають тури вихідного дня до Львова, які замовляють як індивідуальні туристи так і цілі групи. Найчастіше це екскурсійні тури на вихідні до Львова з Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська і Донецька, пропоновані різними туристичними компаніями та агентствами.

   Провести вихідні у Львові радить і львівська турфірма Бі Тревел, але на відміну від інших компаній, вона знає всю туристичну інфраструктуру рідного міста зсередини. А це значить, що її співробітники можуть краще за інших вибрати житло і екскурсійну програму, відповідну вимогам клієнтів. Тури на вихідні у Львові від Бі Тревел дозволять не тільки познайомитися з визначними пам'ятками міста, але й взяти участь у численних міських святах і фестивалях. Менеджери компанії, як місцеві жителі, першими дізнаються, які виставки, вистави, шоу і покази можна побачити на вихідних у Львові. А раз так, вирішивши відвідати Львів на вихідні, звертайтеся до Бі Тревел, і незабутній відпочинок вам буде забезпечений.

Тури вихідного дня

Сімейні тури

Автобусні тури

   Звичайно, спочатку слід познайомитися з усіма туристичними турами на вихідні до Львова, які пропонує компанія. Повірте, вибрати є з чого. Це можуть бути одноденні тури, що дозволяють побачити Львів австрійський, польський чи єврейський. За час дводенного туру можна не тільки вивчити головні визначні пам'ятки, але й відвідати музеї міста. А оскільки такі тури організовуються щотижня, ви поступово зможете дізнатися стару частину міста дуже добре. Звичайно, щосуботи робити собі подібний подарунок не вийде, але приурочити поїздку до потрібного та цікавого вас свята або фестивалю цілком можливо. Особливим попитом у Бі Тревел користуються вихідні у Львові за півціни. Це поїздки під час різних акцій, які проводять музеї, галереї та інші туристичні об'єкти міста.

   Приїхати в туристичну столицю можна різним транспортом (авіа, ж / д, особисті авто), але серед всіх видів поїздок на сьогодні найбільш затребуваними є автобусні тури на вихідні до Львова.

На вихідних до Львова

   Приїжджайте на вихідних до Львова! Ви побачите, яке гостинне місто, які відкриті і привітні обличчя у його жителів, які чисті вулиці. Одноденні тури не дозволяють глибоко проникнути в древню і сучасну історію міста, але неодмінно залишать враження, завдяки якому ви захочете повернутися ще раз. Бронюючи на сайті Бі Тревел одноденні або дводенні тури до Львова, ви маєте можливість ознайомитися з древньою столицею Галичини, а от щоб добре пізнати її і полюбити всім серцем, потрібно приїхати до Львова хоча б на тиждень.

Туристичні тури на вихідні у Львові
Туристичні тури на вихідні у Львові

   Чим вигідно для туриста раннє бронювання, нехай навіть він замовляє автобусний тур на вихідні до Львова, а не на цілу відпустку? У першу чергу, звичайно ж, суттєвою економією грошей. По-друге, бронюючи Львів на вихідні завчасно, ви отримуєте можливість самостійно вибрати кращий готель. І, звичайно ж, довгострокові плани виправдовують в себе в сенсі можливості скласти точний і докладний план заходів. Бронюючи туристичні тури на вихідні у Львові в компанії Бі Тревел, ви отримуєте всі перераховані вище переваги.

Тури вихідного дня у Львів
Тури вихідного дня у Львів

   Не обов'язково потрібно чекати відпустки, щоб поїхати до Львова. Тури вихідного дня у Львів, організовані компанією Бі Тревел, дозволяють провести вікенд насичено, цікаво, весело і пізнавально. Програма турів на вихідні у Львові розробляється з урахуванням інтересів туристів, а також з метою показати максимум цікавих місць міста в обмежений час. Вихідні у Львові, проведені з компанією друзів або з сім'єю запам'ятаються вам назавжди, адже це місто неможливо не полюбити. А щоб ваша поїздка стала ще більш приємною, можна купити тур на вихідні у Львові за півціни: заглядайте частіше на сайт Бі Тревел, щоб не пропустити акції!