Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Триденні тури до Львова. Програми триденних турів для груп

Шляхами королів

( 2 дні/1 ніч )

Бі Тревел рекомендує
Вас може це зацікавити:

Триденний маршрут по цікавих місцях Львова. Триденні екскурсії

   

   Хто побував у Львові хоч раз, неодмінно забажає повернутися сюди знову. І, якщо до відпустки ще далеко, цілком можна скористатися святковими канікулами, щоб влаштувати собі триденні тури до Львова. Наприклад, тривалі травневі свята - чудовий період, коли у Львові проходить День Батяра, День міста, етноджазовий фестиваль «Флюгери Львова з Reikartz», які дозволяють значно урізноманітнити програми триденних турів для груп та індивідуальних туристів. І в іншу пору року кількість міських свят, фестивалів та різноманітних шоу настільки велике, що практично жодна триденна програма відпочинку у Львові не обходиться без їх відвідування.

  Туристичне агентство Бі Тревел пропонує своїм клієнтам найрізноманітніші триденні тури по Львову. За цей час можна встигнути зробити оглядову екскурсію на Чудо-бусі, оглянути під час пішохідної екскурсії всі пам'ятки, розташовані в межах 2-3 кварталів від пл. Ринок, взяти участь в автобусній екскурсії Золота підкова по замках Львова. Плануючи кожен триденний тур у Львові, співробітники Bee Travel завжди пам'ятають про цільову аудиторію. Екскурсії для дорослих людей будуть принципово відрізнятися від прогулянок по місту для школярів та дітей дошкільного віку.

Триденні тури

Щоп'ятниці для туристів

Щосуботи для туристів

  Якщо туристам хочеться ретельніше вивчити конкретні пам'ятні і найбільш популярні куточки Львова (Личаківський цвинтар, Шевченківський гай, шоколадний рай у Майстерні шоколаду), вони можуть замовити для себе індивідуальні триденні маршрути по цікавих місцях. А для мандрівників, які вже добре знайомі з пам'ятками Львова, пропонуються заміські триденні екскурсії. Відпочиваючи в комфортабельному автобусі і милуючись мальовничими краєвидами, туристи можуть відвідати скельний монастир Розгірче, історико-культурний заповідник «Тустань».

   Триденні екскурсії по Львову та його околицях від компанії Бі Тревел - відмінний подарунок на будь-яке свято для вас і близьких вам людей.

Триденні екскурсії по Львову
Триденні екскурсії по Львову

    Триденні екскурсії по Львову на сайті Бі Тревел можна замовити з урахуванням фестивалів та заходів які проходять у місті . Якщо ви потрапите у святковий Львів, ви зможете не тільки відвідати цікаві екскурсії, а й побувати на концертах і виставках, які проходять на міських площах, покуштувати кращого вина і сиру, шоколаду і кави. Постарайтеся вмістити в маленьку триденну відпустку побільше вражень. Вибирайте на Бі Тревел заміські триденні екскурсії по Львову, і тоді ви зможете привезти величезну кількість красивих фотографій і позитивних вражень.

Триденний маршрут у Львові
Триденний маршрут у Львові

    Компанія Бі Тревел пропонує відвідати Львів під час вихідних чи святкових днів. Для такого візиту розроблені спеціальні програми триденних турів для груп, в які включені екскурсійні прогулянки по місту і його околицях. Триденні програми відпочинку у Львові можуть бути розроблені спеціально для вас, якщо ви хочете приїхати, наприклад, всією родиною, у складі якої є діти. Їм надаються особливі умови для екскурсій, організовуються найцікавіші походи по місту, а також пропонуються розваги, наприклад, в аква парку. Триденний маршрут по цікавих місцях у Львові підійде і дорослим, і дітям, для індивідуальної і групової поїздки.

Триденний тур по Львову
Триденний тур по Львову

    Оскільки не всі бажають познайомитися зі столицею Західної України не можуть дозволити собі поїздку на цілий тиждень, компанія Бі Тревел розробила програму цікавого і пізнавального триденного туру до Львова. За цей час можна встигнути багато, а якщо ще потрапити до Львова під час одного з численних фестивалів, то яскравих вражень буде значно більше. Триденний тур по Львову в період міських свят або фестивалів дозволить вам провести час не тільки пізнавально, але й весело. У програму таких турів включаються екскурсії та заходи, присвячені темі фестивалю, наприклад, дегустація пива чи шоколаду, похід у театр або на виставку.