Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Театри міста Львів

театри львова

Він відкриває українському глядачеві світову драматургію, розширює театральне світосприйняття та культуру українських акторів та публіки.

театри львова

А у радянські часи на сцені театру був споруджений обертовий механізм, який вже понад 50 років крутить акторами.

театри львова

Тут зосереджена майстерність скульптури і малярства Галичини ХІХ століття.

Вас може це зацікавити:

   

    З давніх часів Львів вважається культурним центром України, оскільки саме у Львові в різні часи жили і творили відомі письменники, художники, поети, композитори, архітектори, скульптори та науковці. Але центральною ланкою в становленні Львова як культурного центру служать театри міста Львів.

    Знаменитим місцем зустрічі місцевих жителів та екскурсій для туристів служить площа біля оперного театру Львова. Цей театр є справжньою окрасою міста Львів та його візитною карткою. Цінність цієї споруди підтверджується його присутністю на одній з українських купюр. В оперному театрі Львова завжди проводяться найбільш значущі культурні події у Львові. З концертами сюди приїжджають популярні колективи, музиканти. Аншлаг тут гарантований, яке б уявлення не проходило на сцені оперного театру Львова. Місцева публіка досить різноманітна за своїм смакам, тому на кожен творчий вечір чи концерт знаходиться свій шанувальник, готовий за будь-яку ціну прийти до оперного театру Львова.

   Дуже популярні драматичні театри у Львові, яких тут налічується чимала кількість. Всі вони представляють цікавих для цінителя культури репертуар - починаючи від класичних творів і закінчуючи сучасними експериментальними постановками, від перегляду яких захоплює дух і з'являється відчуття, що Ви потрапили в інший, паралельний до нашого світ. Театри Львова черпають свої творчі витоки з минулих часів, коли театр був єдиним місцем, в якому проходила все культурне життя міста Львова. Можливо, це і є одним з пояснень піднесеної і трепетної атмосфери, що панує в театрах Львова.

Відгуки про театри

   Ви можете приїхати до Львова і потрапити на театральний фестиваль, який щорічно проходить в стародавньому Лемберзі. Якщо ваш тур до Львова припадає саме на цей час, на сайті Бі Тревел можна замовити квитки на прем'єри вистав, дізнатися час роботи театрів Львова і ціни на вистави. Щоб зробити правильний вибір - адже час туру у Львові обмежено, а в місті стільки театрів!, - Можна прочитати відгуки про театри на форумах мандрівників. Ваша культурна програма буде набагато більш насиченою, якщо ви є прихильником Мельпомени і маєте можливість і бажання під час туру потрапити на кращі вистави в театрах Львова.

Театри у Львові
Театри у Львові

   Театрали можуть вибрати час проходження у Львові міжнародного фестивалю театрального мистецтва і одним пострілом вбити двох зайців: відвідати найцікавіші екскурсії у Львові і побувати на кращих театральних виставах. Театри у Львові завжди відкриті для гостей міста, і, приїжджаючи до Львова, ви можете заздалегідь на Бі Тревел забронювати квитки в один з них. Академічний театр, муніципальний, театр ляльок, український драматичний, театр естрадних мініатюр, театр для дітей та духовний театр - всі вони з радістю представлять свій репертуар туристам. Ви значно збагатите свій духовний світ, відвідавши театри міста Львова під час туристичної поїздки, а щоб вибрати кращий спектакль або виставу, слід вивчити афішу театрів на сайті Бі Тревел і ознайомитися з описом репертуарів.