Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Сімейні тури у Львів. Все для сімейного відпочинку у Львові

Тури до Львова для сімейного відпочинку. Кращі пропозиція на вихідні

   

   Спільний відпочинок всією сім'єю - це чудова можливість для зміцнення відносин між батьками і дітьми, для виникнення загальних інтересів і духовних цінностей. Саме тому активний сімейний відпочинок набуває сьогодні все більшої популярності. А туристична компанія Бі Тревел, враховуючи бажання клієнтів, може запропонувати вам все найкраще для сімейного відпочинку: трансфер, проживання, відмінну екскурсійну програму.

    Оскільки дітям не дуже комфортно в групових турах, Бі Тревел може організувати спеціальні сімейні тури для Вас і ваших дітей, які прирівнюються до індивідуальних. Щоб від відвідування древнього міста залишилися тільки приємні враження і у дорослих, і у малюків, під час сімейних турів до Львова забезпечується виключно висококласний сервіс. Сім'я може зупинитися в орендованій квартирі, яку порадить турфірма, або в готелі. А супроводжувати ваш сімейний тур у Львові буде доброзичливий і кваліфікований гід, який зможе і затриматися, де треба, і зробити прогулянки по місту детальними, і, що найголовніше, з цікавими коментарями.

   Щоб познайомитися з пропозиціями для сімейного відпочинку від Bee Travel, можна відвідати сайт компанії або зв'язатися по телефону з менеджерами по туризму. Вам неодмінно будуть запропоновані варіанти самих різних сімейних подорожей до Львова.

Сімейні тури

Автобусні тури

Пішохідні тури

    Для бажаючих погуляти по історичному центру Львова влаштовуються пішохідні екскурсії, під час яких відвідують головні визначні пам'ятки міста. Якщо діти непогано переносять поїздки на транспорті, можна відвідати і деякі автобусні екскурсії, приєднавшись до збірної групі. А для найактивніших клієнтів може бути організований сімейний тур-квест. Діти обожнюють ігри, тому таке знайомство з історичними та культурними львівськими пам'ятками буде для них цікавим і захоплюючим. Ви можете вибрати одноденні тури, якщо зупиняєтеся у Львові проїздом. Якщо до відпустки ще далеко, скористайтеся дводенними турами і приїжджайте до нас на вихідні. А якщо вам захочеться трохи краще познайомитися з прекрасним Львовом та його околицями, вибирайте тури триденні.

Пропозиції для сімейного відпочинку у Львові
Пропозиції для сімейного відпочинку у Львові

    На сайті Бі Тревел ви зможете знайти самі незвичайні і нестандартні пропозиції для сімейного відпочинку. Це і перехоплюючі дух походи по підземеллях Львова, і екскурсії, і веселі розваги в аква-парку, і поїздки по навколишніх середньовічним лицарських замків, та участь у квестах, фестивалях, міських і тематичних святах. Для тих, хто обмежений у часі, але, незважаючи на це, хотів би розширити перелік міст для обов'язкового відвідування, Бі Тревел пропонує одноденні та дводенні тури. Такі недовгі поїздки до Львова найчастіше бувають «пробними кулями», і якщо туристові подобається рівень сервісу, влаштовує якість екскурсій, розваг, він повертається знову з метою ближчого знайомства з містом.

Сімейні подорожі до Львова
Сімейні подорожі до Львова

   Які гарні й гармонійні бувають сімейні подорожі! До Львова ви можете приїхати разом з дітьми різних вікових категорій: для кожного з малюків менеджери Бі Тревел запропонують цікаві екскурсії та розваги. Для тих, хто віддає перевагу активному сімейний відпочинок, співробітники турагентства пропонують участь у квестах. Яким би не був сімейний тур до Львова, ви будете мати можливість ділитися радісними і яскравими враженнями зі своїми близькими від побаченого, почутого і продегустованого:). Компанія Бі Тревел пропонує для сімейного відпочинку максимально комфортні умови проживання в приватних апартаментах і готелях, харчування в кращих ресторанах, замовлення автомобіля, трансфер і послуги індивідуального гіда.

Сімейні тури до Львова
Сімейні тури до Львова

   Відпочивати родиною? Звичайно, так! І турагентство Бі Тревел зробить все можливе, щоб сімейні тури до Львова подобалися всім членам родини. Щоб і дорослі, і діти отримали порцію уваги, цікавих вражень і відповідних віку розваг. Сімейні тури для вас і ваших дітей від компанії Бі Тревел - це можливість зміцнити відносини, навчити дітей сприймати корисну інформацію і показати, що крім відпочинку на розпеченому сонцем піску на березі моря є маса не менше чудесних можливостей. Крім екскурсійних, Бі Тревел може запропонувати сімейні тур-квести для найактивніших і непосидючих тат, мам і дітей.