Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Тури на свята у Львів. Оберіть святковий тур по Львову

В гості до морських улюбленців

( 3дні/2ночі )

Бі Тревел рекомендує
Шляхами королів

( 2 дні/1 ніч )

Бі Тревел рекомендує

Прийом у Львові на свята та фестивалі. Святкові тури від Бі Тревел

   

   Подієвий туризм стає все популярнішим рік від року, тому що мандрівникам цікаві не тільки природа, історія і культура чужих країн, але і традиції інших народів. Саме у святах і обрядах проявляється душа людей, яка не менш цікава, ніж пам'ятки.

   Подієві тури до Львова, які пропонує турфірма Бі Тревел, дозволяють побачити та взяти участь у численних міських святах, а значить, пізнати львів'ян якомога краще. А кількість свят і фестивалів Львова говорить про те, що жителі стародавнього міста люблять і вміють організовувати розважальні, пізнавальні та культурні заходи.

   Взимку святкові тури до Львова здійснюють ті, хто хоче потрапити на Свято Пампуха та Свято Шоколаду, на різні фестивалі, на Різдвяну та Миколаївську ярмарки. Не менш цікавими будуть подієві поїздки до Львова навесні. У цю пору року туристи прагнуть потрапити на Тиждень Моди «Lviv Fashion Week» та фестивалі («Велика гаївка», «Флюгери Львова» та ін.) Неймовірно цікавим є свято «День Батяра», від якого отримують величезне задоволення і самі львів'яни, і гості свята з інших міст і країн. Спеціально для свята 8 Березня у Львові проводять «Ралі Пань» - унікальне змагання кращої половини людства з досить складним завданням. Літні тури на свята до Львова часто здійснюють сімейні пари з дітьми, оскільки під час найулюбленіших шкільних канікул тут проходять дитячі фестивалі «Юні таланти під покровом короля Данила», «Казка у гаю» та мистецький фестиваль «Літо на Ринку». Щоб потрапити на один з найулюбленіших міських свят «На каву до Львова», слід відправитися у святковий тур по Львову восени.

Святкові тури

Тури - квести

Гастрономічні тури

   Протягом всього року компанія Bee Travel здійснює прийом у Львові на певні події і українців, і зарубіжних мандрівників. Для них організовуються відвідування цікавих їм заходів, а крім цього, можуть проводитися найрізноманітніші екскурсії для туристів і гостей міста. Але слід пам'ятати, що, бажаючи потрапити на конкретне свято або фестиваль, слід бронювати тур заздалегідь.

Міське свято у Львові

   Якій би темі не було присвячене міське свято у Львові, воно проходить з розмахом, масштабно і ефектно. Зазвичай і львів'ян, і гостей свята привертають добре організовані міські заходи: виставки, концерти, феєрверки, музичні вистави, ярмарки та вистави. Ви можете вже сьогодні забронювати на сайті компанії Бі Тревел, згідно з календарем подій, поїздку на будь-яке свято або фестиваль Львова. Вибирайте, що вас приваблює найбільше, яка тематика туру вам до душі і приїжджайте на свято до Львова!

Прийом у Львові на подіях
Прийом у Львові на подіях

   Зимові та літні, весняні та осінні свята у Львові відзначаються широко і зі смаком. Спеціально для свята, тематичного або міського, можуть бути організовані костюмовані походи, виставки-продажу, концерти на площах міста, присвячені темам свят вистави та конкурси. Одним словом, прийом у Львові на подіях вражає своєю організованістю, добрим смаком і гостинністю господарів міста. Якщо ви ще жодного разу не потрапляли до Львова під час фестивалю або свята, бронюйте на Бі Тревел, згідно з календарем подій, тури та екскурсії. Для туристів та гостей міста завжди знайдеться парочка особливо привабливих пропозицій від Бі Тревел. Не пропустіть свій шанс!

Святкові тури до Львова
Святкові тури до Львова

   Львів вважається не тільки найбільшим туристичним центром України, але й містом, в якому фестивалі і свята проходять настільки часто, що стали вже звичними. Тематика свят може змінюватися, але незмінним залишається одне: гарний настрій, який ви можете отримати, здійснюючи святковий тур по Львову. Бронювати святкові тури до Львова краще заздалегідь, адже на сайті Бі Тревел ви зможете знайти програму всіх свят і фестивалів на поточний рік. Багато хто бажає потрапити на свята, про які вже давно відомо за межами колишнього Лемберга, тому тури на свята до Львова, як правило, бронюються заздалегідь.