Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пішохідний тур по Львову. Транспортно-пішохідна екскурсія

Індивідуальні та групові пішохідні тури. По Львову пішки

   

   Пішохідні екскурсії є дуже популярним видом туризму, оскільки не вимагають великих грошових витрат і дозволяють детально познайомитися з обраним вами місцем. Наприклад, мобільні захоплюючі пішохідні тури по Львову дозволяють побачити не тільки історичний центр міста, але і його околиці, розглянути унікальні пам'ятки та пам'ятники з усіх боків. Екскурсії по Львову пішки - це можливість зробити пам'ятні знімки цікавих вам туристичних об'єктів, відчути справжню поетичну атмосферу древнього міста. Це найбільш популярний спосіб оглянути Львів вздовж і впоперек, причому, не тільки львівські храми, собори та палаци, але і затишні дворики і сквери.

   Якщо і вам захотілося здійснити пішохідний тур по Львову, звертайтеся в туристичну компанію Бі Тревел, яка спеціалізується на організації як індивідуальних, так і групових пішохідних турів. Будь-яка така екскурсія буде супроводжуватися захоплюючою розповіддю висококваліфікованого гіда російською, українською, англійською або польською мовою. Вибравши індивідуальні пішохідні тури, ви не тільки перейметеся красою і неповторністю чудового Львова, але огляньте відповідну кількість старовинних об'єктів. Щоб поєднати в одному турі всі плюси різних видів подорожей, Bee Travel проводить транспортно-пішохідні екскурсії по Львову. А шанувальникам сутінкових прогулянок будуть запропоновані нічні пішохідні екскурсії.

Пішохідні тури

Індивідуальні тури

Групові тури

   Співробітники турфірми Бі Тревел впевнені, що короткочасні, але екскурсії які регулярно здійснюються, краще тривалих і утомливих подорожей, тому запрошують вас щосуботи та щонеділі на пішохідні екскурсії по Львову. Такі тури дозволять поступово познайомитися з історією та архітектурою міста, дізнатися всі львівські легенди і відвідати більшість знаменитих міських свят та фестивалів. Ті, хто заздалегідь не замовив тур до Львова, можуть скористатися збірними пішохідними екскурсіями, під час яких туристів приєднують до вже сформованим групам.

Пішохідна оглядова екскурсія по Львову

   Як ви думаєте, який найбільш популярний спосіб оглянути Львів вам можуть запропонувати на сайті Бі Тревел? Звичайно ж, це пішохідна оглядова екскурсія, що дозволяє проникнути в серце міста, або автобусна екскурсія, яка дає можливість побачити багато цікавого за короткий проміжок часу. Але самими насиченими і пізнавальними, цікавими та яскравими можуть бути індивідуальні пішохідні тури, під час яких екскурсовод з Бі Тревел розповість вам про своє рідне місто так, що ви не зможете в нього не закохатися. У місто, зрозуміло, не в екскурсовода.

Екскурсії по Львову пішки
Екскурсії по Львову пішки

   Не відмовляйтеся від можливості взяти участь у збірній пішохідної екскурсії по Львову, якщо не можете собі дозволити повноцінну, на тиждень, відпустку в стародавньому Лемберзі. Такі екскурсії по Львову пішки дають можливість більше дізнатися про історію міста і полюбити його, адже якщо екскурсію проводить гід - співробітник Бі Тревел, ви обов'язково побачите прекрасний Лемберг його очима. Залиште на зиму заповітне бажання усі вихідні провести під теплим пледом біля телевізора. Поки довгий літній день і зелень парків манить прохолодною тінню, заходите на Бі Тревел, вибирайте одноденні транспортно-пішохідні екскурсії по Львову та насолоджуйтеся знайомством з дивним містом.

Пішохідний тур по Львову

   Справжні туристи надають перевагу пішохідним турам. До Львова можна дістатися будь-яким видом транспорту, але з містом потрібно знайомитися, не поспішаючи обходячи прекрасні сквери та вулиці, піднімаючись на Високий замок і заглядаючи на чашечку кави в кращі кафе. Пішохідний тур по Львову дозволить вам відчути душу міста, а нічні пішохідні екскурсії дадуть можливість побачити зовсім інший Львів: таємничий, незбагненний, загадковий у світлі місяця і ліхтарів, в блиску вітрин і рекламних вогнів.