Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Події осені у Львові. Вересень, жовтень, листопад. Календар 2019

Солодкий тур для дітей

Ви познайомитеся з самими цікавими Львівськими кав'ярнями та кондитерськими, відвідайте знамениту Майстерню шоколаду, ну і, звичайно ж, прогуляєтеся по середньовічних вуличках цього міста і доторкнетеся до його історії.

Весняні барви навколо Львова

3 дні у Львові. Незабутній вікенд

   Гурманів і театралів, шанувальників музики і сучасних видів мистецтва, як магнітом, притягує до себе Львів восени. Постійно пропонує десятки туристичних заходів для туристів і гостей міста, з приходом осені Львів перевершує сам себе. Всім, кого цікавлять осінні туристичні події, компанія Бі Тревел радить скористатися календарем подій у Львові, розташованому на її сайті. Цей календар дає можливість побачити перелік екскурсій, що проводяться турфірмою, і всі головні події осені у Львові.

   Традиційно календар подій у Львові на вересень містить Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев» та різні фестивалі мистецтв (Тиждень актуального мистецтва, «Веретено», «Lviv Lumines»). Центральною подією у Львові у вересні 2019 буде, звичайно, Свято кави, якого з нетерпінням чекають любителі цього ароматного напою. Якщо ви плануєте приїхати з дітьми до Львова, в афіші на вересень 2019 вас зацікавить Фестиваль «Ляльковий світ», що дозволяє побачити кращі зразки авторських іграшок. А театрали найважливішим заходом календаря подій у Львові на вересень 2019 назвуть Міжнародний фестиваль «Золотий Лев».

    Середина осені - міжсезоння на пляжних і гірськолижних курортах світу, а календар подій у Львові на жовтень також сповнений подіями, як і в інші місяці. А це означає, що кожен потенційний гість туристичної столиці знайде для себе серед подій у Львові у жовтні 2019 саме те, що йому потрібно. Для тих, хто знає толк у вині та закусках до нього, в календарі подій у Львові на жовтень 2019 підійде міське Свято сиру і вина. Ті, кому цікаво ковальське мистецтво і технологія старовинної кування, можуть вибрати у Бі Тревел тур, приурочений до часу проведення Фестивалю «Залізний Лев». Шанувальники музики, які обожнюють приїжджати до Львова, в афіші на жовтень 2019 відзначать для себе Фестивалі Сучасної і Давньої Музики.

   Календар подій у Львові на листопад, як і звичайний календар, розпочнеться 1 числа. У цей день цікаво буде побачити молодих людей у формі січових стрільців, які будуть нести варту біля Ратуші на честь Дня листопадового Ордена (створення Західноукраїнської народної республіки). Рестораторів і просто любителів смачно поїсти серед всіх подій у Львові у листопаді 2019 найбільше залучать Ресторанні Сезони. Крім Львова, ще тільки в Києві восени можна спробувати авторські страви знаменитих шеф-кухарів. Шанувальники театрального мистецтва, збираючись до Львова, в афіші листопада 2019 виберуть фестиваль театрів України та Європи «Драбина». А для любителів музики календар подій у Львові на листопад 2019 містить Фестиваль диригентів ім. Миколи Колесси.

Афіша на осінь у Львові

    Які події у Львові у жовтні можуть привернути увагу досвідченого туриста? Це виставки та концерти, фестивалі і конкурси самої різної спрямованості та спрямування. Ви можете подивитися на сайт компанії Бі Тревел, збираючись до Львова: афіша листопада 2019 дозволить вам «підігнати» свою відпустку до найцікавішого для вас заходу. Календар подій у Львові у листопаді допоможе вам зробити ваш відпустку яскравішою і більш насиченою, так що перш, ніж забронювати тур, ознайомтеся з афішею на осінь у Львові.

Події у Львові на червень
Події у Львові на червень

   Якщо ви вибрали для відпочинку восени Львів, афіша вересня 2019 допоможе вам точніше скласти програму вашої відпустки. На сайті туристичного агентства Бі Тревел ви зможете побачити програму подій у Львові Червень 2019, і вибрати найкращий час для приїзду. Фестивалі сиру та вина, етнічні та рок-концерти, виставки народної творчості та ярмарки у Львові в афіші жовтня 2019 представлені на Бі Тревел і доступні для всіх бажаючих.

Головні події осені у Львові

   Для всіх туристів дуже важливою є інформація про головні події осені у Львові тому, що гості міста хочуть за два-три дні побачити більше цікавих місць і яскравих незвичайних заходів. Саме для тих, хто хоче «обійняти неосяжне» на сайті компанії Бі Тревел вивішений календар подій у Львові. Кожен сезон відзначений святами і фестивалями, і всі вони по-своєму гарні і цікаві. Якщо плануєте поїздку на початку осені, скласти програму відпустки можна за допомогою календаря подій у Львові на вересень 2019 року. Вибирайте найвдаліший час для візиту, а календар подій у Львові на вересень допоможе краще зорієнтуватися.