Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Події літа у Львові. Червень, липень, серпень. Календар 2019

Зустрінь весну у Львові

3 дня і море вражень.

Весняні барви навколо Львова

3 дні у Львові. Незабутній вікенд

Кам’янець-Подільський круїз

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці та круїз на теплоході!

   Аромати кави та шоколаду, посилені літнім теплом, музика, що ллється з усіх сцен міста, танці під зоряним небом доповнюють будь-які туристичні події у Львові влітку. Прогулянки теплими вечорами по старовинних вуличках, ледачі вечері на літніх терасах, повитих зеленню, є чудовим продовженням всіх туристичних заходів для туристів і гостей міста Львова. Головне, визначитися, які саме заходи ви хочете відвідати, адже річний календар подій у Львові справді прекрасний. Щоб не розгубитися в різноманітті пропозицій, можете познайомитися з усіма головними подіями літа у Львові в туристичному календарі, який знаходиться на сайті компанії Бі Тревел.

   Календар подій у Львові на червень сповнений різноманітних заходів, які відкривають фестивальне львівське літо. Багато з них - дитячі, такі, як Міжнародний фестиваль «Юні таланти під покровом короля Данила» та театральний фестиваль «Казка у гаю». Якщо туристи збираються поїхати з дітьми до Львова, то в афіші на червень 2019 їх зацікавить також мистецький фестиваль «Літо на Ринку». І для шанувальників музики буде безліч подій у Львові у червні 2019, які неодмінно привернуть їхню увагу. Це Фестиваль органної музики, Джазовий фестиваль і інші музичні дійства. Календар подій у Львові на червень 2019 доповнений різноманітними екскурсіями від Бі Тревел, які дозволяють познайомитися або краще пізнати древнє місто.

   Багато події липня 2019 у Львові є продовженнями, розпочатих на початку літа заходів. Наприклад, міжнародний конкурс «Золотий мольберт» та інші. Але є свята, які можна знайти тільки в календарі подій у Львові на липень. Це унікальний Фестиваль мистецтв «Форт Місія» і найцікавіша Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «WIZ-ART». Окрасою львівської афіші на липень 2019 буде міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій», побувати на якому цікаво і дорослим, і дітям. І, звичайно, неможливо уявити собі календар подій у Львові на липень 2019 без міжнародного фестивалю «Клезмер Фест у Львові».

   Бажаючи повноцінно провести останній місяць літніх канікул, повезіть дітей в культурну столицю України. Календар події у Львові на серпень сповнений заходів, не тільки цікавих, але і корисних підростаючому поколінню. День Незалежності та Свято Хліба - це ті події у Львові в серпні 2019, які не тільки подарують море емоцій, але будуть виховувати в дітях патріотизм і високу мораль. А шанувальники культури і мистецтва поїдуть в цей час до Львова, тому що афіша серпня 2019 містить фольклорний фестиваль «Етновир» і фестиваль «КіноЛев», акція «Ніч музеїв». Ті, кого цікавить відеоарт і художня анімація, а також електронна музика, знайдуть для себе в календарі подій у Львові на серпень 2019 проект МедіаДепо.

Екскурсійні програми у Львові
Екскурсійні програми у Львові

   Які події у Львові у серпні 2019 чекають на туристів? Звичайно ж, головним святом місяця буде День Незалежності. Тому, збираючись у Львів (афіша серпня 2019 на сайті Бі Тревел), не забудьте прихопити з собою вишиванки. Любителі фольклорної музики зможуть відвести душу на фестивалі «Етновир», який традиційно проходить в останній місяць літа. Яскравим і незвичайним вам може здатися Свято Хліба, що також проходить у Львові в серпні. Додайте до цього цікаві екскурсійні програми, і, можна вважати, вашу відпустку вдалою :)

Події у Львові в липні
Події у Львові в липні

   Приїжджайте влітку до Львова! Афіша червня 2019 дозволить вам поєднати активні екскурсійні прогулянки і поїздки з цікавими розвагами. Події у Львові в липні 2019 зазвичай дуже насичені, і дозволяють навіть самим вибагливим туристам вибрати тему свята до душі. Мистецькі фестивалі та міжнародні конкурси художників, етнічні фестивалі та фестивалі мистецтв - чого тільки немає у Львові! Афіша липня 2019 рясніє яскравими тематичними святами, і, якщо ви потрапите хоча б на один з них, вражень залишиться багато.

Події літа у Львові
Події літа у Львові

   Традиційно головними подіями літа у Львові є фестивалі дитячої творчості, органної музики, театрального мистецтва та багато інших яскравих і святкових заходів. Календар подій у Львові, представлений туристичним агентством Бі Тревел на своєму сайті, дозволить вам скласти план відпустки влітку у Львові. За допомогою календаря подій у Львові на червень, липень чи серпень ви зможете заздалегідь визначитися з пріоритетними напрямками в програмі вашого відпочинку і зможете всього за кілька днів побачити безліч цікавих заходів.