Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Події весни у Львові. Березень, квітень, травень. Календар 2019

Солодкий тур для дітей

Ви познайомитеся з самими цікавими Львівськими кав'ярнями та кондитерськими, відвідайте знамениту Майстерню шоколаду, ну і, звичайно ж, прогуляєтеся по середньовічних вуличках цього міста і доторкнетеся до його історії.

   З приходом весни Львів, відпочив трохи після новорічних свят, з новим натхненням зустрічає своїх гостей. І ніхто з них не буває розчарований прийомом. Туристичні заходи для туристів і гостей міста настільки різноманітні, що можуть задовольнити кожного. Серед головних подій весни у Львові - «День Батяра» і Великдень, різноманітні фестивалі та свята. Щоб більш детально познайомитися з усіма весняними заходами, скористайтеся календарем подій у Львові, який можна знайти на сайті туристичного агентства Бі Тревел.

   Вивчаючи календар подій у Львові на березень, ви знайдете в ньому численні дійства під загальною назвою - Шевченківські дні, святкування Жіночого Дня та інше. Туристів, які збираються до Львова, в афіші березня 2019 неодмінно приверне «Lviv Fashion Week» - весняний Тиждень Моди. А феміністки і просто упевнені в собі жінки і дівчата в календарі подій у Львові на березень 2019 виберуть «Ралі Пань». Це унікальне змагання дасть їм можливість переконатися у своїх силах і знаннях. Які б події у Львові у березні 2019 вас не зацікавили, урізноманітнити участь в них можна буде відпочинком на відкритих майданчиках затишних львівських кав'ярень та ресторанів, на які вже винесені столики і канапки.

   Якщо ви вирішили поїхати в туристичну столицю країни в середині весни, вивчіть календар подій у Львові на квітень. Цікаво буде відвідати стародавнє місто під час проведення фестивалю вуличного танцю «У ритмі серця». Якщо ви любитель читання і привчаєте до нього своїх дітей, серед усіх подій у Львові у квітні 2019 ви виберете, звичайно, єдиний в Україні фестиваль дитячого читання. Туристи, які турбувалися, що не потрапили на відкриття Тижня моди, тому що не змогли тоді приїхати до Львова, в афіші квітня 2019 з радістю побачать, що можуть потрапити на завершальні дні «Lviv Fashion Week». Календар подій у Львові на квітень 2019 дещо відрізняється від торішнього через зміщення святкування Великодня, але в кінці місяця вже можна буде побачити деякі великодні забави.

   Традиційно тривалі вихідні на травневі свята багато туристів прагнуть провести у Львові. А стародавнє місто готується зустрічати і розважати тисячі гостей, тому в календарі подій у Львові на травень безліч заходів. Тих, хто збирається на початку місяця до Львова, афіша на травень 2019 приверне етнографічним фестивалем «Велика гаївка», в рамках якого будуть проходити виставки, концерти та інші дійства, присвячені Великодню. Свято «День Батяра» - одне з головних міських подій у Львові на травень 2019, що привертає численних туристів. Шанувальники подієвого туризму в календарі подій у Львові на травень 2019 будуть раді побачити також різні фестивалі («Флюгери Львова», «Леополіс Гран Прі» та ін.)

   Скористайтеся запрошенням Бі Тревел і приїжджайте до Львова навесні, численні туристичні події цієї пори року зможуть значно урізноманітнити вашу поїздку.

Ваша відпустка у Львові навесні

   Як потрапити під час відпустки на найважливіші події у Львові у квітні 2019? Звичайно ж, вивчивши заздалегідь афішу на травень 2019 у Львові, представлену на сайті туристичного агентства Бі Тревел. Найяскравіші події у Львові у травні 2019 це, звичайно ж, Великдень, фестиваль «Флюгери Львова», День міста, фестиваль ремесел, День Батяра, фестиваль музичного мистецтва і міжнародний дитячий фестиваль. Вибирайте будь-який, і він прикрасить вашу відпустку у Львові навесні!

Вибираючи для поїздки Львів

    Щоб дізнатися, які відбудуться культурні події у Львові у березні 2019 необхідно лише заглянути на сайт компанії Бі Тревел. Тут представлені всі заходи міського масштабу у Львові. Афіша на березень 2019 підкаже вам, коли краще приїхати в місто, щоб потрапити на те чи інше торжество. Безліч фестивалів та свят, присвячених весні і сонцю зроблять ваше перебування у Львові веселішим, а програму туру - насиченою. Вибираючи для поїздки Львів (афіша квітня 2019), пам'ятайте, що кожен з фестивалів проходить у році всього один лише раз, і тільки один раз у році ви можете стати його учасником.

Події весни у Львові
Події весни у Львові

   Календар подій у Львові у березні 2019 відзначений яскравим святом всіх жінок. Крім того, львів'яни святкують у березні день народження Т.Г. Шевченка і тому в календарі подій у Львові Шевченківські дні займають одну з лідируючих позицій. На березень місяць потрапляє тиждень високої моди і фестиваль розписних великодніх яєць. До головних подій весни у Львові можна віднести ралі, в якому беруть участь тільки дами. Приїжджайте до Львова навесні, і тоді ви зможете потрапити на один з найцікавіших фестивалів, а календар подій у Львові на березень, представлений на сайті турагентства Бі Тревел, допоможе вам спланувати ваше дозвілля.