Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Пивний тур до Львова. Пивні екскурсії у Львові. Хмільний тур

Історія міста «нетверезими очима»

Дізнайтеся місто зсередини-відвідайте найбільш резонансні ресторації нашого міста!

Карпатський трамвай

Карпатський трамвай і не лише (ЗИМОВИЙ варіант)

Бі Тревел рекомендує

Пивні екскурсії у Львові. Пивні тури від Бі Тревел

   

   Більше 5 тис. років людство виготовляє і насолоджується пивом. Сучасні мандрівники з великим задоволенням поєднують туризм з споживанням цього популярного напою, тому і з'явилися пивні тури. І немає необхідності любителям пива відправлятися в Німеччину чи Чехію, щоб побалувати себе «бурштиновим дивом», адже компанія Бі Тревел може організувати для вас незабутній пивний тур до Львова.

   Гурмани, для яких вживання пива є стилем життя, які розрізняють найдрібніші смакові нюанси і судять про якість напою за його зовнішнім виглядом, не дарма полюбили хмільні тури до Львова. Здійснюючи, пропоновану Бі Тревел подорож до Львова на пиво, Ви дізнаєтеся, що цей напій завжди був тут улюбленим і шанованим. У місті Лева його почали продавати ще в 14 столітті, а в 15 столітті, як не дивно це звучить, львівське пиво вивозили в Баварію. Львівська пивоварня (заснована в 1715 р.) завжди була символом міста і гідно представляла його на всіх етапах розвитку. З часом пивні заклади Львова стали випускати безліч сортів «божественного» напою, але найпопулярнішим залишається у львів'ян ячмінне, пшеничне і вівсяне пиво.

   Під час пивного туру екскурсоводи агентства Bee Travel познайомлять вас не тільки з пивними закладами та музеєм пивоваріння, але й зі специфічною львівською культурою споживання пива. Здійснюючи пивні екскурсії у Львові, ви теж звикнете до того, що напій повинен бути тільки свіжозвареним, а закушувати його слід «шніцліком», тобто бутербродом з сиром чи рибою. Якщо ви домовитеся з Бі Тревел, щоб ваш пивний тур починався в кінці першої декади травня, то зможете потрапити на яскравий пивний фестиваль. Під час цього традиційного міського свята можна буде спробувати пиво найзнаменитіших «пивних» країн світу, побачити численні театральні шоу і вуличні вистави.

Пивні тури

Нестандартні тури

Нічні тури

   Компанія Бі Тревел завжди прагне організовувати цікаві й насичені програми знайомства з рідним містом, тому ваші пивні тури у Львові можуть мати обширну екскурсійну програму. Пивні екскурсії, за вашим бажанням, будуть чергуватися з походами по музеях і знайомством з пам'ятками міста. Збірні екскурсії користуються великим попитом у гостей туристичної столиці країни, тому це можливість задовольнити не тільки гастрономічні, але й культурні потреби туристів. А для тих мандрівників, які мають власне уявлення про те, якою повинна бути поїздка на українську батьківщину пива, Бі Тревел організовує індивідуальні пивні екскурсії.

Хмільний тур до Львова
Хмільний тур до Львова

   Що таке хмільний тур до Львова? Це свіжі та яскраві враження від дегустації кращого пива. Це - відмінний настрій, який дарує пивний фестиваль всім учасникам. Це - можливість побувати в багатьох пивних закладах Львова, відвідати музей пивоваріння, побачити на власні очі процес приготування справжнього львівського пива, і, нарешті, знайти серед туристів, що спеціально приїхали на цей фестиваль, нових друзів і подруг. Яскравий пивний фестиваль не залишить байдужим нікого! Навіть якщо ви спокійно ставитеся до пива, стан загальної радості передасться вам неодмінно! Ласкаво просимо на пивний фестиваль у Львів!

Музей пивоваріння у Львові

   Хочете дізнатися, коли пивний тур починається, які заходи включені в нього, де ви зможете побувати під час пивного фестивалю - заходьте на Бі Тревел! Детальна інформація щодо етапів проходження традиційного пивного фестивалю у Львові доступна всім туристам, що мають слабкість до хорошого пива. Вас чекають неймовірно яскраві враження, нові знайомства і відкриття під час пивного туру у Львові. Візит на Львівську пивоварню відкриє вам завісу таємниці секретів приготування кращого пива. А якщо ви цілеспрямовано плануєте потрапити на фестиваль пива до Львова, музей пивоваріння відкриє для вас свої двері і ви зрозумієте, що пиво з такими традиціями не може бути іншим. Тільки кращим!

Пивний тур у Львів

   Ось де роздолля для любителів пива! Пивний тур у Львів дозволить вам повною мірою відчути неймовірно яскраву гаму відчуттів від дегустації кращих сортів пива. Пивні тури у Львові можна замовити в компанії Бі Тревел і відправитися з друзями на самий неймовірний і смачний пивний фестиваль. Під час пивного туру ви побуваєте на Львівських пивоварнях, побачите таїнство приготування кращого пива, скуштуєте безліч різних сортів і зумієте гідно оцінити майстерність львівських пивоварів. Що стали вже традиційними пивні екскурсії у Львові привідкриють вам завісу на історію виникнення звичаю пивоваріння та способи варіння львівського пива.