Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Парки і природа у Львові

парки львова

Наприкінці XVI століття на території сучасного парку були міські лани, однак коли ці землі перейшли у власність міщанина Шольц-Вольфовича, тут з’явився невеликий сад.

парки львова

Складається Високий замок з верхньої та нижньої терас. На нижній терасі парку розкинулась велична алея старезних каштанів.

парки львова

Неподалік від головного входу знаходиться мальовничий ставок із білими лебедями, який вабить до себе закоханих та дітей.

Вас може це зацікавити:

   

   В Україні знайдеться багато міст, що потопають у зелені парків та алей, але тільки у Львові парки ідеально поєднують з кам'яними пам'ятками давніх часів. Тут приємно не тільки гуляти, але і проводити романтичні зустрічі, дружні розмови або веселі пікніки. Парки Львова дивовижно яскраво втілюють людське бажання поєднатися з природою, адже тут не просто спокійно і легко - тут забуваєш про всі повсякденні турботи, занурюєшся в незвіданий світ гармонії, де можна без перешкод насолоджуватися кожною миттю.

   Будь-який парк у Львові має свою унікальність і своє пріоритетне призначення. В одному з них можуть цілими днями сидіти на лавочках молоді матері з дітьми, в іншому - проводити свої зустрічі закохані пари, а третьому - весело організовувати показові виступи та тусуватися ролери і скейтбордисти. Насправді, це тільки приклади проведення часу в парках Львова, а в дійсності можливостей для спокійного відпочинку тут на порядок більше - практично кожен парк у Львові здивує Вас різноманітністю категорій людей, які проводять тут свій час.

   Тут Ви зустрінете як байкерів, так і священнослужителів, професійні ролери катаються разом з маленькими людьми, а закохані парочки сидять на лавках недалеко від туристів, що фотографують все підряд і дивуються кожній деталі цього міста. Парки Львова, як і все місто в цілому, виростали і формувалися протягом тривалого часу і зберігають багато цікавих фактів, легенд і таємниць, про які Ви дізнаєтеся, відвідавши ці чудові парки в красивому місті Львів.

Популярні сади Львова
Популярні сади Львова

    На карті Львова ви зможете побачити, яку величезну площу займають парки Львова. Місця для відпочинку та розваги городян манять також і гостей міста. Тому всі, хто приїжджає до Львова з метою більше дізнатися про історію міста, неодмінно потрапляють також в один або кілька парків столиці Західної України. Адреси та місця розташування парків Львова можна знайти на сайт компанії Бі Тревел, і, якщо між екскурсіями та поїздками залишиться небагато часу, неодмінно побувайте в прекрасних парках Львова.

Природа Львова унікальна
Природа Львова унікальна

    Приїжджайте до Львова! Це місто гідне візитів туристів, що цікавляться історією міста і бажаючих побувати хоча б у кількох із трьох десятків парків Львова. Природа Львова унікальна: з одного боку, клімат дозволяє виростати рідкісним видам дерев і чагарників, а, з іншого - участь людини в окультуренні парків Львова дозволило створити неповторний міський ландшафт. Парки у Львові є не тільки місцем відпочинку городян, але й історичними пам'ятниками, адже в багатьох з них знаходяться архітектурні та скульптурні групи, створені кілька століть тому.

Парки Львова
Парки Львова

    Сказати, що Львів потопає в зелені - значить, нічого не сказати про місто, в межах якого знаходиться майже 3 десятки садів і парків! Парки Львова - це по-справжньому унікальні природні (рукотворні і природні) зони, в яких є місце рідкісним рослинам, прекрасним архітектурним пам'яткам, вишуканим скульптурам і малим архітектурним формам: альтанки, містки, фонтани, павільйони і дивні ліхтарі. Ваша поїздка до Львова не буде повноцінною, якщо ви не заглянете, хоча б мигцем, в найпопулярніші садки Львова. Вони прекрасні в будь-яку пору року: взимку сади і парки Львова манять білосніжними мереживами дерев, влітку - прохолодною тінню, восени - розкішною палітрою кольорів, а навесні - першою зеленню.