Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Одноденні тури до Львова. Програми одноденних турів для груп

Шляхами королів

( 2 дні/1 ніч )

Бі Тревел рекомендує
Весняні барви навколо Львова

3 дні у Львові. Незабутній вікенд

Вас може це зацікавити:

Одноденний маршрут по цікавих місцях Львова. Одноденні екскурсії

   

   Туристи не перестають захоплюватися Львовом за те, що його ніколи не можна дізнатися до кінця, за те, що кожного разу він відкривається перед своїми гостями, як чарівна скринька з коштовностями. Саме тому мандрівники не відмовляють собі в задоволенні робити хоча б одноденні тури до Львова.

   Для таких клієнтів туристична компанія Бі Тревел складає різноманітні програми одноденних турів для груп та індивідуальних туристів. Для тих, хто хоче приїхати в туристичну столицю вперше, пропонується оглядова екскурсія, яка дає можливість отримати загальне уявлення про красу і велич древнього міста. Туристам, що бажають побачити і почути якомога більше, порадять одноденні екскурсії по Львову та його околицях. У цьому випадку підійде, звичайно, тільки автобусна екскурсія. Якщо ви вже бували у Львові, одноденний маршрут по цікавим місцям дозволить побачити невідомий більшості туристів колишній район Кастелівка або зануритися в атмосферу тихих вуличок старого Личакова. А заміські одноденні екскурсії познайомлять вас із замками Львівщини, з Жовквою і Крехівським монастирем. Тим, хто шукає спокійного проведення часу, одноденні програми відпочинку у Львові дозволять продегустувати каву численних кав'ярень міста і спробувати їх чудову випічку. А недовготривала пішохідна екскурсія дозволить злегка зголодніти перед кожним наступним відвідуванням кафе чи ресторану.

Одноденні тури

Дводенні тури

Триденні тури

   Довіртеся досвіду і смаку співробітників Бі Тревел, і зможете переконатися, що одноденний тур по Львову подарує вам саме те, що ви хочете отримати від відвідування одного з найкрасивіших міст Європи.

Одноденні екскурсії по Львову

    Заміські одноденні екскурсії замками Львова та його околицях дозволяють гостям міста познайомитися з середньовічною історією Галичини, і відчути, наскільки цікавий сучасний Львів. Одноденні екскурсії по Львову - це перше знайомство з культурою Західної України, представлене своєрідною архітектурою, пам'ятниками і пам'ятками міста. Від нього, першого враження від Львова залежить доля ваших подальших відносин. Можливо, ви відразу ж полюбите Львів, і одноденна екскурсія буде прелюдією до вашого довгого роману з древнім Лембергом.

Одноденні програми відпочинку у Львові

   Чим хороші програми одноденних турів для груп, складені співробітниками туристичного агентства Бі Тревел? Та тим, що вони дозволяють отримати перше враження від знайомства з древнім містом, як би у вітанні зняти перед ним капелюха і знайти в його особі нового друга. Одноденний маршрут по цікавих місцях - це спроба пізнати друга краще, щоб було про що з ним поговорити. Такі одноденні програми відпочинку у Львові дозволяють будь-якому туристу зрозуміти, наскільки йому цікаве місто і прийняти рішення про подальше знайомство з ним.

Одноденні тури у Львові

   Приїхати, побачити і закохатися! Ось, мабуть, таким, або приблизно таким міг бути план вашого одноденного туру до Львова. Це місто неможливо осягнути, його не можна розгадати, але його можна полюбити - відразу і назавжди. Не потрібно брати відпустку на два тижні; щоб отримати перше, і дуже правильне, враження від візиту, буде достатньо одноденного туру по Львову. Вдивіться в обличчя міста, послухайте дзвін дзвонів, відчуйте його дух, пройдіться по старовинних вуличках - і ви зрозумієте, що Львів завжди вас чекав. Оглядова екскурсія по Львову дозволить вам зрозуміти, чи хочете ви повернутися сюди ще раз. І, якщо так, то - ласкаво просимо на сайт Бі Тревел!