Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Нічні пішохідні та автобусні екскурсії Львовом. Нічний тур по Львову

Кам’янець-Подільський круїз

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці та круїз на теплоході!

Таємнича Нічна Варта!

Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці, фаєр-шоу на фоні львівських будівель.

Вас може це зацікавити:

Нічні театралізовані екскурсії у Львові. Пішохідні та автобусні

   

   Кожне нове відвідання Львова дозволяє туристам побачити його особливим і не менш цікавим, ніж у перший раз. Але, якщо ви думаєте, що вивчили це древнє місто вздовж і впоперек, спробуйте відправитися в нічний тур по Львову. Ви переконаєтеся в тому, що все, що ви бачили раніше, перетвориться і покаже себе в іншому світлі. Наприклад, нічна панорама Львова, що відкривається з оглядового майданчика Високого замку, залишає незабутні враження в пам'яті туристів.

   В стратегії розвитку міста одним з пріоритетних напрямків розвитку є туризм, тому тут реалізуються цікаві проекти, які дозволяють зробити Львів відкритим для світу і вдень, і вночі. Для популяризації рідного міста його керівництво проводить акцію «Ніч у Львові», під час якої більш ніж в 30 установах в нетрадиційний час проводяться прогулянки, спектаклі, вогняні шоу, літературні читання та інші заходи.

Нічні тури

Романтичні тури

Святкові тури

   Туристична компанія Бі Тревел пропонує і вам взяти участь у надзвичайно цікавих екскурсіях в темряві. Якщо вас приваблюють нічні пішохідні екскурсії, можна буде прогулятися по історичному центру міста, спуститися в його підвали. Шанувальникам сутінкових прогулянок буде цікава нічна екскурсія підземеллями Львова та по Личаківському цвинтарю, під час яких вони почують різні перекази. Можна зробити нічні автобусні екскурсії на «Чудо-бусі» або проїхатися на «Чудо-поїзді». Не багато хто знає, що навіть львівську Ратушу можна відвідати вночі. Туристи побачать кабінет голови міської ради, спустяться в підвали Ратуші, піднімуться на її дах. Найбільш емоційні та романтичні мандрівники вибирають для себе нічні театралізовані екскурсії при свічках, танго-вечірки, мистецькі перформанси в музеях. Якщо ви досі не бували на нічних екскурсіях у Львові, агентство Bee Travel c задоволенням організує вам цю незабутню пригоду.

Нічна екскурсія підземеллями Львова

   Запросіть свою «половинку» в незвичайний тур до Львова, під час якого ви зможете побувати на нічних театралізованих екскурсіях при свічках. Романтична і загадкова атмосфера неодмінно сподобається вашій подрузі або другу, і, швидше за все, поїздка, в яку буде включена нічна екскурсія підземеллями Львова, автобусні або піші прогулянки Львовом під місяцем назавжди запам'ятаються як самі незвичайні пригоди в житті. Мерехтливі ліхтарі, аромат кави, море вогнів і романтика нічного Львова - все це буде доступно вам при замовленні на Бі Тревел нічного туру.

Нічні екскурсії у Львові

   Як велична і безумовно прекрасна нічна панорама Львова! Море вогнів, розстеляють у підніжжя Високого замку, змушують затримувати подих від захоплення і думати про містичне минуле та сьогодення міста - такою силою і величчю дихає нічний Львів. Нічні екскурсії у Львові вибирають ті, хто хоче нових вражень, хто вже перепробував всі ізюминки туризму, і хотів би заглянути в серце древнього міста. Оглядові екскурсії під місяцем або «Ніч у музеях Львова» дозволить вам побачити колишню столицю Галичини в новому, «місячному», світлі. Приїжджайте, адже Львів відкритий для світу і вдень, і вночі.

Нічний тур по Львову

   Чи знаєте ви, що нічний тур по Львову залишає незмірно більш сильні враження від знайомства з містом, ніж походи по Львову в світлі дня, і таємничість і загадковість нічних вулиць дозволяє вам відчути справжній дух міста? Нічні пішохідні екскурсії по Львову - це можливість побачити площі та сквери у світлі неонових ламп, яскраву ілюмінацію центральних площ і теплі вогні ліхтарів на старовинних вуличках. Ви зможете зробити ефектні фотографії, адже нічна зйомка завжди більш ефектна, ніж денна, і при хорошій якості фотографій дасть фору будь-якому денного знімку одного і того ж об'єкта зйомки. Крім пішохідних, ви можете забронювати на Бі Тревел нічні автобусні екскурсії, також незвичайно цікаві та яскраві.