Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Нестандартні тури у Львові. Цікаві нестандартні екскурсії

Сиро-Винний тур Закарпаттям

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

Бі Тревел рекомендує
Шляхами королів

( 2 дні/1 ніч )

Бі Тревел рекомендує

Нестандартні екскурсії у Львові для груп. Індивідуальний підхід

   

   Львів - особливе місто, він не любить банальності. Тому саме тут можна отримати нестандартні враження і унікальну можливість побачити безліч незвичайних, цікавих і навіть заворожливих місць.

   Якщо ви з тих туристів, які не люблять ходити протоптаними стежками, туристична компанія Бі Тревел може запропонувати вам нестандартний тур до Львова. У древньому місті є місця, які абсолютно не відомі туристам, тому нестандартні екскурсії у Львові познайомлять вас з ними. Ви, наприклад, можете відвідати двір-музей СРСР. У цьому імпровізованому музеї під відкритим небом львів'яни збирають артефакти радянської епохи, і кількість його експонатів постійно збільшується. Цікаві нестандартні екскурсії приведуть вас до прохідного двору довжиною в кілька десятків метрів, в кам'яних дверних порталах якого залишилися невеликі виїмки. У свій час у них лежали сувої зі шкіри кошерних тварин (мезузи) з текстами молитов. Співробітники Bee Travel, які відмінно знають своє рідне місто, можуть запропонувати своїм клієнтам нестандартні тури у Львові з відвідуванням галереї під відкритим небом «Щось цікаве», де молоді художники виставляють свої роботи, покинутого палацу Бесядецкіх (XVIII в), Львівського будинку-кросворду.

Нестандартні тури

Нічні тури

Романтичні тури

   Безперечним плюсом в роботі агентства Бі Тревел є індивідуальний підхід до організації відпочинку туристів. Тому, якщо вас цікавлять індивідуальні нестандартні екскурсії по Львову, їх програму завжди можна буде обговорити з менеджерами компанії. Турфірма здійснює прийом у Львові туристичних груп різних вікових категорій (школярі, студенти, трудові колективи, пенсіонери та ін) і для кожної з них будуть підібрані відповідні нестандартні екскурсії.

Індивідуальний підхід до кожного туриста

   Містичний Львів, Львів кримінальний, а також Львів мушкетерський - ці, і безліч інших індивідуальних нестандартних екскурсій по місту ви зможете забронювати на сайті Бі Тревел. Турагентство проповідує індивідуальний підхід до кожного туриста, максимальну зацікавленість у його позитивних враженнях, і тому пропонує не тільки індивідуального гіда, але і при необхідності, перекладача під час екскурсії по Львову, який відкривається далеко не всім.

Нестандартні екскурсії у Львові

   Що б ви хотіли отримати від поїздки до Львова? Нестандартних вражень і унікальної можливості, наприклад, проникнути у світ кримінального минулого міста? Тоді вам потрібно забронювати вже зараз нестандартні екскурсії у Львові, і навіть, якщо хочете, індивідуального гіда для отримання максимуму яскравих вражень. Захоплюючі, цікаві нестандартні екскурсії по Львову вам забезпечать співробітники туристичного агентства, знаючі, як свої п'ять пальців, історію міста і люблячі його всією душею. Ви дізнаєтеся значно більше про «темні сторони» Львова, якщо забронюєте нестандартні тури.

Нестандартний тур до Львова

   Для досвідчених туристів, котрі не один раз побували в різних країнах, але не спромоглися познайомитися з найбільшим туристичним центром нашої країни, компанія Бі Тревел пропонує нестандартний тур до Львова. У його програму можуть входити тематичні екскурсії, наприклад, «Львів містичний», адже досі історія міста зберігає безліч таємниць і секретів, і деякі з них дозволяють думати про втручання в історію надприродних сил. Замовлення нестандартних турів до Львова на сайті Бі Тревел краще проводити заздалегідь: раннє бронювання буде економічно вигідно для вас і зручно для менеджерів турагентства.