Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Тур до Львова на двох, на вихідні. Путівки, відпочинок з Бі Тревел

Тут живе романтика

Все в нашому світі підпорядковане законам кохання. І особливо гостро ви зможете відчути це, якщо приїдете до Львова з близькою людиною і потрапите на екскурсію «Романтичний Львів»

 

 

Романтичний Львів для двох

Закінчивши екскурсію в одній з романтичних кав'ярень Львова, ви обов'язково зрозумієте, що для закоханих одне в одного )

Тур «Для коханих і коханців»

Ми пропонуємо Вам випробувати на собі радощі кохання з екстремальним коктейлем для двох від ресторану присвяченому «батькові» мазохізму Леопольду фон Захер-Мазоху!

Відпочинок у Львові на двох на вихідні.

   

     Подорож до Львова - це завжди казка! А якщо ще й придбати путівки до Львова на двох, то дні, проведені в цьому чудовому стародавньому місті, запам'ятаються вам на все життя. Адже складно знайти місто, де панує більш романтична атмосфера, ніж у Львові. Саме тому молоді пари прагнуть провести хоча б вихідні у Львові. Піднявшись на оглядовий майданчик міської Ратуші або Високого замку, ви зможете побачити все місто, як на долоні, тому подбайте про те, щоб ці об'єкти були включені в ваш тур до Львова на двох.

    Особливої уваги також заслуговує Театр опери та балету, музей «Арсенал», Аптека-музей, площа Ринок і багато інших об'єктів. А після тривалої екскурсійної програми, ви зможете усамітнитися в одному з численних кафе міста, де панує романтична атмосфера і ще більше підсилити приємні враження, які вам приніс Львів. На двох у багатьох кафе передбачені окремі місця, де ви зможете спокійно насолоджуватися смачною кавою і поділитися один з одним своїми думками про чудово проведений день. Відпочинок у Львові на двох, організований туристичним агентством Bee Travel, не тільки принесе вам безліч позитивних емоцій, але й розбудить бажання приїжджати в це місто знову і знову. До Львова на вихідні ви будете намагатися приїхати за першої ж можливості, адже це місто буде вабити вас своєю старовиною і пишністю.

Львів на вихідні

   Немає часу на поїздку в такий близький Львів? Не повіримо! Адже проведені вихідні у Львові можуть стати самими незвичайними, якщо, звичайно, ви заздалегідь забронюєте на Бі Тревел подорож до Львова. Ви встигнете побувати на самих цікавих екскурсіях, відвідати підземелля Львова, проїхати по навколишніх замках, помилуватися пейзажами з Замкової гори і провести пару вечорів у затишних кафе. Приїжджаючи до Львова на вихідні, ви гарантовано отримуєте яскраві враження на найближчий рік. Як вам така перспектива?

Путівки до Львова на двох
Путівки до Львова на двох

   Хочете провести незабутній відпочинок у Львові на двох? Тоді подбайте про завчасне замовлення в турагенції Бі Тревел путівки до Львова на двох, бронювання найкращих готелів або затишних апартаментів, виборі цікавих екскурсій. Менеджери компанії запропонують вам найпопулярніші кафе і знамениті ресторани, щоб ваш романтичний вечір пройшов на вищому рівні. Поїздка удвох до Львова може бути організована так, що ви отримали море задоволення від пізнавальних екскурсій і феєрію емоцій від незвичайних розваг.

Тур до Львова на двох
Тур до Львова на двох

   У романтичний тур до Львова на двох запрошує вас компанія Бі Тревел. Якщо ви хочете зробити подарунок близькій людині, подумайте про те, щоб бути оригінальним і не йти второваним шляхом. Нехай ваше признання в коханні або пропозиція руки і серця пройде не так, як у всіх. Нехай прекраснє древнє місто стане для вас символом, місцем, що приносить удачу. Розділіть величний Львів на двох, тим більше що в ньому є величезна кількість місць, які начебто створені для зізнань у коханні. Нехай ваша поїздка стане початком нового життя, і ви завжди будете згадувати її з теплотою і ніжністю.