Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Набридло читати? Перегляньте відео

Підкажіть куди варто піти у Львові ? Куди потрібно сходити ...

Вас може це зацікавити:

   

     На найвищій горі Львова розкинувся парк «Високий замок», і майже всі туристи намагаються потрапити на його оглядовий майданчик, щоб зробити унікальні фотографії панорами міста, що лежить, як на долоні. Парки та сквери Львова - це найкращі місця для прогулянки з дівчиною, а під їх покровом не одноразово звучали освідчення в коханні, і вікові дерева були свідками пропозиції руки і серця. Прогулянки Львовом ввечері і вночі - це особливий вид відпочинку, в який входить і можливість зробити дивовижні фотографії нічного міста, і відчути особливу атмосферу старовинного Лемберга, оповитого ароматом кави і зелені парків. Приїжджаючи до Львова з дітьми, варто піти з ними в аква-парк, змінюючи пізнавальні екскурсійні прогулянки містом і походи в музеї веселими розвагами.

    Веселим, безтурботним і молодим компаніям у Львові можна піти в нічний клуб, вибравши один або два з доброго десятка. Любителі поласувати, приїжджаючи до Львова знають, що обов'язково потрібно сходити в Майстерню Шоколаду і спробувати всі різновиди шоколаду, приготовлені талановитими кулінарами. Куди можна піти любителям історії? Звичайно ж, у музеї: їх у Львові налічується більше сорока і можна для себе вибрати той, який цікавить найбільше - історичний, археології, хліба, пива, етнічний, галерею мистецтв, історії релігій, природознавчий, пошти і т.д. Вибір - величезний, і той, хто хоче отримати цінну інформацію про місто, неодмінно її отримає.

Львів куди варто піти

    Зустрічаючи на форумах мандрівників питання «Підкажіть, куди піти у Львові», хочеться дати відповідь: «Так у Львові, куди не піди, скрізь потрапиш або до пам'ятника архітектури, або в музей, або побачиш визначне місце, або потрапиш в кав'ярню». Все місто - це місця, які не можна оминути своєю увагою і, вибираючи, куди краще піти - в ресторан, музей чи в парк, починаєш шкодувати, що приїхав всього лише на вікенд. Такий сучасний Львів... Куди ж потрібно сходити в першу чергу, якщо ви купили на Бі Тревел тур вихідного дня і попереду у вас - один вечір, одна ніч і два дні ? Звичайно ж, на оглядову екскурсію, якщо буде можливість - встигнути побувати хоча б в одному із старовинних заміських замків, відвідати кав'ярню і майстерню шоколаду, побувати в Домініканському Соборі або Соборі Св. Юра, вночі замовити екскурсію підземеллями, вранці поснідати знаменитою випічкою та кавою, і зробити багато фотографій Львова. Куди піти і що подивитися в цьому місті - ви вже знаєте, залишилось лише зайти на сайт Бі Тревел і вибрати найзручніший час для поїздки. Можливо, на той період, коли в місті проходитимуть фестивалі та міські свята. Тоді питання про Львів - куди варто сходити - відпаде сам собою: ви потрапите на фестиваль, який вас закрутить і сам підкаже, що подивитися і куди сходити в прекрасному древньому Львові.