Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Екскурсії по замках Львова

Фестиваль «Флюгери Львова»

Завдяки фестивалю «Флюгери Львова» всі бажаючі мають можливість побувати у справжньому Львові.

Площа Ринок у Львові
Площа Ринок

Львівська Площа Ринок зберегла свою назву від ХІV століття. Вона походить від німецького «der Ring» (коло, кільце), власне за таким принципом будувалися центральні площі німецьких середньовічних міст. Площу розміром 142 х 129 м утворюють 44 будинки і ратуша в центрі.

Підземелля костелу у Львові
Підземелля костелу

Фрески, бароккові ковані двері, кам'яний різьблений саркофаг, рештки княжих мурів, привид чорного монаха...і нові ексклюзивні твори львівських митців. З допомогою акторів ви відправитесь у подорож до минулих століть. Відвідувачі зможуть ознайомитися не лише з життям окремого ордену, а й цілого міста. Сценічна дія не лише створює історичну атмосферу, вона дозволяє "побавитися" і пожартувати, нанизуючи поряд із історичними фактами цікаві перекази та легенди. Саме ці легенди допоможуть вам відчути справжній "смак міста".

Вас може це зацікавити:

   

    У цьому регіоні України збереглися давні і цікаві споруди, про які ходить гучна слава і багато легенд як серед любителів історії, так і туристів, яким цікаво подивитися на давні пам'ятки архітектури. Львів та замки - два досить тісно взаємопов'язані поняття, про що можна переконатися, переглянувши найцікавіші фото відомих замків Львова та області. Щоб відвідати всі найбільш значущі з точки зору історичної цінності замки Львова, екскурсії бажано замовляти заздалегідь через спеціалізоване туристичне агентство. У такому випадку Ви будете впевнені в тому, що отримаєте від відвідування замків Львова максимальне задоволення і, звичайно ж, дізнаєтеся багато нового про цих давніх фортифікаційних споруд, що захищали колись Львів від ворожих нападів.

   Перш, ніж спрямовуватися сюди на екскурсію, Ви можете дізнатися багато чого про замки Львова, переглянувши знайдені в інтернеті фото, описи і історію замків Львова. Фото є переконливим свідченням могутності і краси цих архітектурних споруд. Хоча деякі з них зараз перебувають не в найкращому стані, але все ж на численних фото замки Львова вселяють відчуття поваги до здібностей і творчої фантазії архітекторів, що побудували ці замки. Кращі екскурсії у Львові проходять досить часто, але організовуються вони пріоритетно для груп від десяти чоловік. Якщо ж охочих відвідати замки Львова набагато менше, туристичне агентство формує збірну групу і тоді всі разом відправляються на незабутню і цікаву екскурсію.

Найзнаменитіші замки Львівщини
Найзнаменитіші замки Львівщини

  Найзнаменитіші замки Львівщини утворюють Золоту Підкову України. Це Підгорецький замок, Олеський та Золочівський. Вони прекрасно збереглися, хоча кожен з них налічує не менше 4 століть. Замків у Львівській області багато, і одні з них служили фортецями і захищали від набігів, інші були резиденціями магнатів, треті були королівським житлом. Замки Львівщини викликають у туристів живий інтерес, адже далеко не кожен великий туристичний центр може похвалитися наявністю таких прекрасних середньовічних пам'яток архітектури. Не забудьте прихопити з собою фотокамеру: знімки замків Львівщини виходять просто дивовижними, адже недарма на їх фоні проходять весільні фотосесії.

Львівські замки неймовірно красиві

   Тур до Львова передбачає неодмінний візит у старовинні замки. Вони включені до переліку культурних об'єктів країни і входять до складу Золотої Підкови Львівщини. Замки можна віднести до найбільш популярних пам'яток Львова, адже далеко не кожне місто може пишатися такими давніми, і так добре збереженими архітектурними спорудами середньовіччя. Найбільш часто відвідуваними є Золочівський, Підгорецький та Олеський замки, що представляють собою розкішні житла середньовічних лицарів. Але, окрім них, ви також можете побувати в інших замках Львівщини, які також є пам'ятками та охороняються законом.

Екскурсії замками Львова
Екскурсії замками Львова

   Львів з його прекрасно збереженими середньовічними замками входить до Золотої Підкову Львівщини - перелік об'єктів культурного та історичного значення, що знаходяться в області. Екскурсії замками Львова мають особливий успіх, адже всім цікаво не тільки дізнатися, як жили середньовічні лицарі, а й побачити своїми очима їх побут. Львівські замки неймовірно красиві, їх вежі, ворота, кріпосні стіни чудово збереглися до наших днів і служать популярними об'єктами інтересу туристів. Так що, якщо ви запланували поїздку до Львова, замки повинні бути включені в список місць обов'язкових для відвідування.