Завантаження ...

Туристи у Львові

Переглянути інші

Збірні тури по Львову. Щотижневі регулярні тури

Місто сплячих левів

Багато цікавих екскурсій для дітей

Сиро-Винний тур Закарпаттям

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

Бі Тревел рекомендує

Збірні тури для туристів і гостей у Львові. Щоденні ...

   

   Туристична компанія Бі Тревел, як і будь-яка інша турфірма, організовує збірні тури на певні дати. Є збірні тури по Львову, які проводяться щодня і щотижня, вони можуть бути подійними або турами на вихідні. Такі поїздки плануються для певної кількості туристів, для яких заздалегідь можуть бронюватися готелі.

   Агентство Бі Тревел пропонує збірні тури до Львова мандрівникам з Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Донецька, ближнього і далекого зарубіжжя. Але не обов'язково чекати формування групи у вашому місті, ви можете вибрати на сайті компанії тур який Вам сподобався і приєднатися до нього. Графік збірних турів на кожен місяць року допоможе вам заздалегідь вибрати відповідну вам подорож. Якщо є місця і індивідуальний турист має можливість приєднатися до групи, він зможе заплатити мінімальну ціну за обслуговування всього туру або окремої екскурсії.

  Популярні класичні тури підійдуть туристам, які приїхали до Львова вперше і не знайомі поки з його визначними пам'ятками. У програмі таких турів, як правило, відвідування всіх знакових місць міста. А збірні тури по околицях Львова дадуть можливість познайомитися з історичним багатством регіону, побачити неймовірно гарні Карпати і стародавні поселення навколо туристичної столиці.

Збірні тури

Одноденні тури

Дводенні тури

   Для своїх іногородніх клієнтів співробітники Bee Travel організовують привітний прийом у Львові, піклуються про їх комфортне проживання та повноцінне харчування (підкажуть, де можна смачно поїсти). Збірні тури для туристів і гостей міста Львова, які пропонує компанія Бі Тревел, відрізняються тривалістю і програмою, умовами розміщення та наявністю вільного часу. Але співробітники компанії гарантують, що всі збірні групи неодмінно отримають незабутні враження та максимум задоволення. Працюючи над удосконаленням регулярних збірних турів (подієвих, екскурсійних, дитячих і ін.), турфірма враховує побажання і прохання всіх туристів, вносить зміни в їх програми.

Регулярні збірні тури у Львові
Регулярні збірні тури у Львові

   Хочете, не втрачаючи час на попереднє бронювання турів, не вичікуючи кілька місяців, отримати можливість приєднатися до збірної групи і відправитися знайомитися зі Львовом? Тоді ласкаво просимо на сайт туристичного агентства Бі Тревел. Тут вас чекають свіжі пропозиції, цікаві акції, регулярні збірні тури до столиці Західної України. Ви зможете познайомитися з історією міста, побувати в замках і підземеллях, побачити прекрасні площі та сквери сучасного Львова.

Щоденні збірні тури по Львову

    Збірні тури для туристів і гостей міста Львова організовує компанія Бі Тревел і її кращі екскурсоводи - корінні жителі Львова, люблячі його всім серцем і котрі бажають показати туристам все найкраще в ньому. Вам нададуть теплий прийом у Львові, якщо ви заздалегідь здзвонитеся з менеджерами Бі Тревел, Вам забронюють готель, замовлять ресторан, нададуть можливість подорожувати автобусом разом з групою допитливих туристів. Заглядайте частіше на Бі Тревел, і ви зрозумієте, що щоденні збірні тури дадуть вам можливість у будь-який час приїхати в казкове місто - стародавню столицю Галичини, славний Львів.

Збірні тури по Львову
Збірні тури по Львову

   Чому збірні тури по околицях Львова так зручні безлічі туристів? Та тому, що не кожен може знайти час і приїхати на тиждень до Львова, щоб неспішним кроком, разом з індивідуальним гідом пройтися по всіх визначних пам'ятках стародавнього Лемберга. А ось збірні тури по Львову, які збирають разом туристів з усіх міст і країн, дозволяють ознайомитися з історією колишньої столиці Галичини в будь-який день, коли б ви не приїхали. Так що, якщо раптом у вас видасться вільний уїк-енд, а на сайті Бі Тревел ви побачите чарівне оголошення «Організовуємо збірні тури», знайте - це для вас.